Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-13

Ambasada atsako: Anglijoje gimusio lietuvio pilietybė

  
Ambasada atsako: Anglijoje gimusio lietuvio pilietybė

Norėčiau pasiteirauti, ar Anglijoje gimusiam vaikui, kurio vienas iš tėvų yra anglas, o kitas lietuvis, gali būti suteiktos abi pilietybės (Anglijos bei Lietuvos).

Taip, gali, jei abi pilietybės yra įgytos gimimu. Vaikas, kurio vienas iš tėvų yra LR pilietis, įgyja Lietuvos Respublikos pilietybę gimimu. Įrodymas, kad Jungtinės Karalystės pilietybė buvo įgyta gimimu, yra pažyma iš Jungtinės Karalystės Passport and Identity Service pagal gyvenamąją vietą. Norėdami kreiptis į ambasadą, šią pažymą turėtumėte legalizuoti Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministerijoje ir išversti į lietuvių kalbą.
  

Žymos: Ambasada Londone, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.