Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   Lietuvos Respublikos Ambasada Londone   |   2014-01-29

Ambasada atsako: Ar ambasadoje galiu užsiregistruoti rinkimams?

  
Ambasada atsako: Ar ambasadoje galiu užsiregistruoti rinkimams? Balsuoti Lietuvos rinkimuose galima ir gyvenant Jungtinėje Karalystėje.

Informuojame, kad 2014 m. gegužės 11 d. vyks Respublikos Prezidento rinkimai, o 2014 m. gegužės 25 d. – rinkimai į Europos Parlamentą ir, jeigu bus reikalingas, Respublikos Prezidento rinkimų antrasis turas.

"font-family: 'Times New Roman', serif; font-size: 12pt; text-align: justify;">Jungtinėje Karalystėje gyvenantys Lietuvos piliečiai savo valią abejuose rinkimuose galės pareikšti per ambasadą, tačiau rinkimuose į Europos Parlamentą bus galima balsuoti tiek už Lietuvos kandidatus, tiek ir už Jungtinės Karalystės pretendentus. Pageidaujantieji balsuoti už Lietuvos kandidatus galės tai padaryti per ambasadą, tačiau jeigu pageidausite balsuoti už Jungtinės Karalystės kandidatus, tai reikės daryti ne ambasadoje, o š. m. gegužės 22 d. gyvenamosios vietos savivaldybėje.

Kadangi Vyriausioji rinkimų komisija dar nėra patvirtinusi rinkėjų sąrašų sudarymo tvarkos, šiuo metu negalime atsakyti, nuo kada ir kokiu būdu pageidaujantieji balsuoti ambasadoje galės užsiregistruoti tiek rinkimams į Europos Parlamentą, tiek Respublikos Prezidento rinkimams. Jeigu pageidaujate būti informuoti rinkimų klausimais, siūlome užpildyti konsulinės registracijos anketą ir joje pažymėti, kuriais klausimais pageidaujate gauti informaciją, o tada ją asmeniškai arba paštu kartu su LR paso ar asmens tapatybės kortelės kopija pateikti ambasadai. Išsamesnę informaciją apie konsulinę registraciją ir konsulinės registracijos anketą galima rasti ambasados interneto svetainėje http://uk.mfa.lt/index.php?3141904559.

 

  

Žymos: Ambasada Londone, Lietuvos Seimas, Prezidento rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas išprievartavo merginą. Pasodino abudu. Policininką už išprievartavimą, merginą – už pasipriešinimą pareigūnui.