Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Lietuvos Respublikos Ambasada Londone   |   2014-03-06

Ambasada atsako: kaip pasikeisti pasą gyvenant ne Londone?

  
Ambasada atsako: kaip pasikeisti pasą gyvenant ne Londone? Pasą galima pasikeisti konsulinių misijų į Jungtinės Karalystės regionus metu.

Po pusmečio baigsis mano LR piliečio paso galiojimo laikas, o gyvenu gana toli nuo Londono, Glasgow‘o mieste Škotijoje. Ar būtinai turiu vykti į Londoną tam, kad pasikeisčiau pasą?

 Ambasada stengiasi, kad ir atokiau nuo Jungtinės Karalystės sostinės gyvenantys Lietuvos Respublikos piliečiai turėtų galimybę spręsti būtinus klausimus nepatirdami didelių finansinių bei laiko sąnaudų. Šiuo tikslu kartą per metus organizuojame konsulines misijas į Jungtinės Karalystės regionus. 2014 m. balandžio 29–30 d. (antradienį ir trečiadienį) ambasada planuoja konsulinę misiją į Edinburgą, o 2014 m. gegužės 2–3 d. (penktadienį ir šeštadienį) – konsulinę misiją į Šiaurės Airiją.
Konsulinės misijos įvyks, jeigu bus pakankamas susidomėjusiųjų šia paslauga skaičius, todėl pageidaujančius kreiptis dėl konsulinių paslaugų prašome neatidėliojant registruotis el. paštu [email protected], nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, vietą (Edinburgas arba Šiaurės Airija) bei pageidaujamą konsulinę paslaugą. Jei susirinks pakankamai LR piliečių, kiekvienas užsiregistravęs asmuo bus informuotas apie misijos vietą ir laiką, taip pat kokius dokumentus reikia turėti ir kiek pageidaujamas veiksmas kainuos.
 
  

Žymos: Lietuvos ambasada, Europos Sąjunga

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Eina rusas ir lietuvis per dykumą. Žiūri – džino lempa. Pabarškina į ją, išlenda pats džinas ir sako:
– Išpildysiu jums po norą.
Žinoma, rusas nori daug daug pinigų, o lietuvis – daug daug lašinių.
Eina rusas pilnom kišenėm pinigų, o lietuvis kemša ir kemša tuos lašinius ir siūlo rusui:
– Padarom turgų.
Rusas sutinka. Papjausto lietuvis plonom riekelėm lašinius ir laukia pirkėjų. Prieina rusas ir klausia:
– Kiek kainuoja viena riekelė?
– 6000 eurų, – atsako lietuvis.
– Taip brangiai? –nori derėtis rusas.
Lietuvis:
– Pavaikščiok po turgų, gal pigiau rasi.