Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-09-07

Ambasada atsako: kiek galioja deportacija

  
Ambasada atsako: kiek galioja deportacija

Noriu sužinoti, kokiam laikui aš esu deportuotas, bet niekur negaliu rasti informacijos. Gal galėtumėte pasakyti, kur reikia kreiptis?

Visi iš Jungtinės Karalystės deportuoti asmenys, įskaitant ir ES valstybių, t. y. ir Lietuvos, piliečius, prieš atvykdami į Jungtinę Karalystę turi raštu kreiptis į Jungtinės Karalystės pasienio agentūrą (UK Border Agency) dėl deportavimo įsakymo atšaukimo. Savo rašytinį prašymą, jame nurodant Home Office priskirtą reference No., galima pateikti paštu:
UK Border Agency
Lunar House
40 Wellesley Road
Croydon
Surrey CR9 2BY
 
Dėl išsamesnės informacijos apie galimybę Jūsų sutuoktiniui įvažiuoti į Jungtinę Karalystę siūlome tiesiogiai kreiptis į UK Border Agency, http://www.ukba.homeoffice.gov.uk, kadangi ambasadoms informacija apie konkrečias bylos aplinkybes nėra teikiama.
  

Žymos: Migracija, Ambasada Londone, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...