Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Lietuvos Respublikos Ambasada Londone.   |   2014-05-07

Ambasada atsako: kokių dokumentų reikia kūdikio kelionei į Lietuvą?

  
Ambasada atsako: kokių dokumentų reikia kūdikio kelionei į Lietuvą? Vienkartinės kūdikio kelionės pažymėjimą gali išduoti Lietuvos Respublikos ambasada.

- Aš laukiuosi vaikelio, tad noriu informacijos apie vaiko įregistravimą per ambasadą: kada ir kokius dokumentus pristatyti, kokia kaina ir per kiek laiko viskas sutvarkoma, kad jau galėtume laisvai keliauti į Lietuvą ir atgal.

Atsakymas:
- Planuojamai kelionei į Lietuvą ir atgal į Jungtinę Karalystę vaikas privalo turėti LR pasą, nes gimimo liudijimas nėra asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas.
 
Visa informacija apie LR paso išdavimo per ambasadą tvarką ir tam reikalingus dokumentus, taip pat ir Jungtinėje Karalystėje gimusiam vaikui, skelbiama ambasados interneto svetainėje https://uk.mfa.lt/uk/lt/pasas.
 
Vienkartinei kelionei į Lietuvą ambasada vaikui gali išduoti asmens grįžimo pažymėjimą, tačiau tam, kad iš Lietuvos vaikas galėtų keliauti į Jungtinę Karalystę, nuvykus į Lietuvą Jums reikės kreiptis dėl vaiko gimimo apskaitymo ir LR paso išdavimo vaikui. Papildoma informacija apie asmens grįžimo pažymėjimo, taip pat ir Jungtinėje Karalystėje gimusiam vaikui, išdavimo tvarką ir tam reikalingus dokumentus skelbiama ambasados interneto svetainėje https://uk.mfa.lt/uk/lt/asmens-grizimo-pazymejimas-vienkartinei-kelionei-i-lietuva.
 
  

Žymos: Ambasada Londone, Kelionės, Lietuvos Ambasada Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Lietuvio milijonieriaus dukra pažindina tėvą su nauju vaikinu. Tėvas:
– Butą turi?
Vaikinas:
– Jeigu dievas duos, tai bus ir butas…
– Mašiną turi?
– Duos dievas, bus ir mašina…
– O darbą bent turi?..
– Dievas duos – bus ir darbas.
Vakare dukra klausia tėvo:
– Tėti, tai kaip tau jis?
– Na, kvailokas, bet man patiko, kaip jis mane vadina!