Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Lietuvos Respublikos Ambasada Londone   |   2014-02-26

Ambasada atsako: kur balsuoti gali imigrantai

  
Ambasada atsako: kur balsuoti gali imigrantai Užsienyje gyvenantys lietuviai balsuoti rinkimuose gali keliais būdais.

Netrukus vyks Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai ir rinkimai į Europos Parlamentą. Gyvenu Jungtinėje Karalystėje, bet labai norėčiau juose dalyvauti. Kaip ir kur galėčiau balsuoti?

 Ambasada atsako:
2014 m. gegužės 11 d. (sekmadienį) vyks Respublikos Prezidento rinkimai, o 2014 m. gegužės 25 d. (sekmadienį) – rinkimai į Europos Parlamentą ir galimas pakartotinis balsavimas Respublikos Prezidento rinkimuose.
 
Jeigu gyvenate Jungtinėje Karalystėje ar būsite čia rinkimų dienomis ir pageidaujate rinkimų dieną balsuoti Ambasadoje arba iš anksto balsuoti paštu, Jums reikia užsiregistruoti Rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemoje, kurią rasite ambasados interneto svetainėje http://uk.mfa.lt/. Prisijungiant Jums reikės pateikti LR piliečio paso arba tapatybės kortelės duomenis ir įvesti prašomą informaciją. Jeigu pageidaujate balsuoti paštu, turite suskubti Rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemoje pateikti duomenis iki gegužės 3 d.
 
  

Žymos: Prezidento rinkimai, Lietuvos Ambasada Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.