Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Lietuvos Respublikos Ambasada Londone   |   2014-04-17

Ambasada atsako: kur kreiptis dingus žmogui?

  
Ambasada atsako: kur kreiptis dingus žmogui? Lietuvos Respublikos Ambasada nepadeda ieškoti užsienyje dingusių žmonių.

Mano sūnėnas Vytautas Segžda, gimęs 1965-11-26, išvyko į Londoną 1997 m. Paskutinį kartą buvo parvažiavęs į Lietuvą 2009 m. gruodžio mėn. ir 2010 m. sausio pradžioje išvyko į Londoną. Iki 2010 m. vasaros palaikėme ryšius telefoniniais pokalbiais. Po to mėginome ieškoti per jo buvusius draugus, bet jie sake, kad apie jį nieko nežino, o vėliau jie į telefoninius skambučius nebeatsiliepdavo.

 Buvusių jo draugų žinojome tik vardus, jis kalbėdavosi su jais telefonu būdamas Lietuvoje. Nuolatinės gyvenamosios vietos Londone neturėjo. Kreipėmės į Marijampolės policijos Jurbarko poskyrį, gavome atsakymą, kad laukti žinios, kada Londone jį suras policija. Lietuvos ambasada Londone parašė, kad rinkėjų sąrašuose nesančių asmenų ir neturinčių Londone nuolatinės gyvenamosios vietos neieško. Kaip dar galime ieškoti dingusio žmogaus?
Atsakymas:
 
Apgailestaujame, tačiau ambasada šiuo klausimu padėti negali, nes asmenų paiešką vykdo tik policija. Be to, net jei žinotume ieškomojo duomenis, juos teikti kitiems asmenims (giminaičiams ir pan.) galėtume tik turėdami ieškomojo leidimą tai padaryti.
 
  

Žymos: Ambasada, Ambasada Londone, Lietuvos Ambasada Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“