Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-06-01

Ambasada atsako: pamestas vairuotojo pažymėjimas Anglijoje

  
Ambasada atsako: pamestas vairuotojo pažymėjimas Anglijoje

Pamečiau vairuotojo pažymėjimą, norėčiau jį užblokuoti ir išsiimti naują. Ką man reikėtų daryti? Ar būtinai reikia važiuoti į ambasadą, o gal būtų galimybė susitvarkyti paštu?

Į ambasadą važiuoti tikrai nereikia. Kaip ir nurodyta ambasados interneto svetainėje https://uk.mfa.lt/index.php?1312964653, prarasti ar baigę galioti Lietuvos Respublikos vairuotojo pažymėjimai per ambasadą nekeičiami. Prašome susipažinti su mūsų interneto svetainėje https://uk.mfa.lt skelbiama informacija apie tai, kaip galite Lietuvos vairuotojo pažymėjimą pakeisti į Jungtinės Karalystės vairuotojo pažymėjimą.
 
2. Norėjau paklausti, ar būtų galima dukrytės pavardę pakeisti iš „Kazlauskaitė“ į „Kazlauskas“? Taip pat ir mano pavardę iš „Kazlauskienė“ į „Kazlauskas“? Norėčiau, kad visų šeimos narių būtų tokia pat pavardė.
 
Tikrai dažnai užduodamas klausimas. Informuojame, kad vyriškosios giminės formos pavardės suteikimas moteriai prieštarauja lietuvių kalbos dėsniams, kartu ir lietuvių moterų pavardžių sudarymo principams, todėl yra neteisėtas ir negalimas.
 
 
 
  

Žymos: Ambasada, Ambasada Londone, Vairavimas, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įdomus gėrimas ta degtinė: skonis tas pats, o nuotykiai vis skirtingi…