Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-20

Ambasada atsako: vertimų kopijos

  
Ambasada atsako: vertimų kopijos

Ar ambasada gali patvirtinti įvairių lietuviškų dokumentų vertimų kopijas? Kur dar galima kreiptis?

Ambasadoje gali būti notariškai paliudijama, kad dokumento kopija (nuorašas) yra identiška originalaus dokumento turiniui, tačiau negali būti paliudyti dokumentai, kuriuose yra ištaisymų, prirašymų, užbrauktų žodžių ir kitų neaptartų taisymų, taip pat pieštuku parašyti dokumentai.
Konsulinis mokestis už dokumento nuorašo tikrumo paliudijimą – 9 GBP už puslapį.
 
Ambasada netvirtina dokumentų vertimo iš vienos kalbos į kitą tikrumo, taip pat neturi vertėjų ir dokumentų neverčia. Laisvai samdomų vertėjų sąrašas skelbiamas Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės interneto svetainėje http://jklb.org/content/vert%C4%97jai.
 
2. Registruojantis internetu dėl paso pakeitimo į mano nurodytą el. paštą neateina patvirtinimo kodas. Bandant registruotis iš naujo, kodą pavyko gauti, tačiau jį įvedusi buvau informuota, kad jis neteisingas... Ką daryti?
 
Konsulinės išankstinės registracijos informacinėje sistemoje registruojantis susitikimui ambasadoje dėl paso pakeitimo ar notarinio veiksmo atlikimo reikia tiksliai nurodyti elektroninio pašto adresą, kuriuo bus siunčiamas registracijos patvirtinimas. Patvirtinimo kodas, atsiųstas nurodytojo el. pašto adresu, į sistemą turi būti įvestas nedelsiant (taip pat galima paspausti Jums elektroniniame laiške pateiktą nuorodą), priešingu atveju rezervuotas laikas yra atšaukiamas ir jį gali užimti kiti lankytojai. Jeigu kodo negaunate, siūlome patikrinti ir el. pašto Junk Mail dėžutę.
 
 
  

Žymos: Ambasada Londone, Vertimai, Gyvenimas Anglijoje, Pasas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant ežero kranto dalininkas tapo peizažą. Turistai (tėvas ir sūnus) kurį laiką stebi jo darbą, paskui tėvas sako:
– Matai, sūneli, kiek vargo, jeigu neturi fotoaparato.