Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   Lietuvos Respublikos Ambasada Londone   |   2013-12-19

Europos Sąjungos ambasadoriai susitiko su Europos ministru

  
Europos Sąjungos ambasadoriai susitiko su Europos ministru Ambasadoriai aptarė visus europiečius dominančius klausimus.

Lietuvos Respublikos ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė, užbaigiant Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai (ES) programą Londone, surengė ES šalių ambasadorių susitikimą su Jungtinės Karalystės ministru Europoje Davidu Lidingtonu.

 Savo sveikinimo kalboje ambasadorė kalbėjo apie pirmininkavimo pasiekimus: „Pirmininkavimas ne tiktai suteikė Lietuvai ir mūsų viešam sektoriui didelę atsakomybę, bet taip pat leido pristatyti Lietuvą, sustiprinti ryšius su kitomis Europos ir už jos ribų esančiomis šalimis”.
Ministras Davidas Lidingtonas priminė, kokia didelė pažanga padaryta Lietuvoje ir Baltijos šalyse nuo Dainuojančios revoliucijos ir pagyrė Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vaidmenį pirmininkaujant ES. Jis taip pat kalbėjo apie egzistencinius iššūkius Europai pasaulyje, diskutavo apie nacionalinių parlamentų ir Europos parlamento roles ir kalbėjo apie Jungtinės Karalystės visuomenės požiūrį į ES.
 
Susitikimo pabaigoje, ambasadoriai turėjo galimybę užduoti klausimus ir dalyvauti diskusijoje apie temas, kurios yra kiekvieno europiečio širdyje: daugiametė finansinė programa, bankų sąjunga, Rytų partnerystė, ES plėtra, energetinis saugumas, kibernetinis saugumas ir globali laisva prekyba su strateginiais partneriais.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Lietuvos Ambasada Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Londone atlikta apklausa, kaip sostinės gyventojai norėtų būti vadinami: britais ar anglais. Rezultatai nustebino: 43 proc. respondentų atsakė, kad norėtų būti vadinami lenkais.
*****