Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-22

Konferencija apie architektų kvalifikacijų pripažinimą ES

  
Konferencija apie architektų kvalifikacijų pripažinimą ES

2013 m. rugsėjo 9 d. Lietuvos Respublikos ambasada Londone, įgyvendindama Lietuvos Pirmininkavimo ES Tarybai programą, kartu su Karališkuoju britų architektų institutu, Jungtinės Karalystės verslo, inovacijų ir įgūdžių ministerija bei Lietuvos architektų sąjunga organizuoja konferenciją apie architektų kvalifikacijų pripažinimą Europos Sąjungoje.

Konferencijoje svečius pasveikins Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ministrai, bus aptartos architektų darbo galimybės ES, patirtimi dalinsis Europos Komisijos, architektų asociacijų JK ir Lietuvoje, JK statybų tarybos atstovai, verslininkai bei patys architektai.
Po konferencijos vyks kontaktų mugė bei Lietuvos architektų sąjungos kuruojamos parodos „Paralelės. Lietuvos architektūra: trys laikmečiai, trys veidai“ atidarymas. Paroda atskleis, kaip vystėsi Lietuvos architektūra skirtingais laikotarpiais nuo tarpukario iki šių dienų, kaip jai įtaką darė kintančios socialinės, ekonominės sistemos, laikmečiui būdingos mados, visuomenės propaguojamos vertybės.
 
Lietuvos ambasadorė Londone Asta Skaisgirytė Liauškienė įsitikinusi, kad planuojamas renginys, kuris yra dalis plačios ambasados programos, skirtos Lietuvos Pirmininkavimui ES paminėti, tarptautinio lygio profesionalams pristatys modernią, kuriančią ir atvirą Lietuvą. „Kartu su Karališkuoju britų architektų institutu rengiame įdomią diskusiją itin aktualia tema – apie laisvą kvalifikuotų specialistų – architektų – judėjimą. Tikimės, kad Lietuvos įmonės net tik dalyvaus konferencijoje, bet ir užmegs naudingų kontaktų verslo plėtrai ir investicijų pritraukimui,“ sakė ambasadorė.
 
Data: 2013 m. rugsėjo 9 d.
Laikas: 14.30 – 20.00 (konferencija, kontaktų mugė ir parodos atidarymas)
Konferencijos vieta: RIBA, 66 Portland Place, London, W1B 1AD.
 
Dalyvių registracija būtina ir vyks iki 2013 m. rugpjūčio 31 d.: [email protected]
Dėl papildomos informacijos ar įsitraukimo galimybių kreipkitės [email protected] iki liepos 15 d.
 
  

Žymos: Ambasada Londone, Lietuviškas renginys Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“