Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-09-07

Lietuvos ambasada JK organizuoja konsulinę misiją į Škotiją

  
Lietuvos ambasada JK organizuoja konsulinę misiją į Škotiją
© facebook asociatyvi nuotrauka

Siekdama Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Škotijoje, sudaryti geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Karalystėje 2019 m. spalio 7 – 11 d. organizuoja konsulinę misiją į Aberdyną, Škotiją.

Konsulinės misijos metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), asmens grįžimo pažymėjimų išdavimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, atliekami notariniai bei kiti konsuliniai veiksmai.
Konsulinė misija Aberdyne vyks: Tillydrone Community Campus, Hayton Road, Tillydrone, AB24 2UY. SVARBU:
 
• Pageidaujančius kreiptis dėl paso ir/ar asmens tapatybės kortelės keitimo išdavimo prašome registruotis iš anksto elektroninės registracijos sistemoje čia:
 
 
Pageidaujančius kreiptis dėl asmens grįžimo pažymėjimo, santuokos ar gimimo apskaitymo, konsulinių pažymų apie teistumą, pažymų dėl šeiminės padėties, notarinių veiksmų prašome registruotis, siunčiant prašymą el. paštu [email protected]
Prašyme būtina nurodyti: - visų asmenų, kurie kreipsis dėl konsulinių paslaugų, vardus, pavardes, asmens kodus (gimimo datą, jei asmens kodas dar nėra suteiktas); - dėl kurios ar kurių konsulinių paslaugų kreipsitės; - savo telefono numerį.
 
Nepamirškite atsinešti nuotraukų, apmokėtų Special Delivery vokų (su Jūsų adresu). Visi turi atvykti asmeniškai; taip pat vaikai nuo 1 metų.
 
Konsulinis mokestis mokamas banko kortele (išskyrus American Express). Jeigu kortele sumokėti galimybės nėra, galima mokėti ir grynaisiais pinigais.
 
Iki susitikimo Aberdyne!
  

Žymos: Ambasada, Lietuvos ambasada, Dokumentai, konsulinė misija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį. „Su ja jūs iš karto atjaunėjote 20 metų“, – giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
– Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.