Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-11-01

Lietuvos pasiekimai technologijų srityje įvertinti Londone

  
Lietuvos pasiekimai technologijų srityje įvertinti Londone Lietuva turi pasaulinio lygio informacinių telekomunikacijų ir technologijų infrastruktūrą

Lietuvos ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė dalyvavo Jungtinės Karalystės Vyriausybės surengtoje konferencijoje „Atviros vyriausybės partnerystė“.

 Savo kalboje ambasadorė pažymėjo, kad „Lietuva, turėdama pasaulinio lygio informacinių telekomunikacijų ir technologijų infrastruktūrą, yra įsipareigojusi ir toliau gerinti viešųjų paslaugų šalies gyventojams kokybę, panaudojant naujausias technologijas ir geriausią vadybos praktiką“.
Londone organizuotoje konferencijoje dalyvavo daugiau nei 1000 delegatų iš beveik 60 pasaulio šalių.
 
Šiuo metu Jungtinė Karalystė ir Indonezija ko-pirmininkauja „Atviros vyriausybės partnerystėi“, forumas įsteigtas 2011 metais.
 
  

Žymos: Lietuvos Ambasada Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.