Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-10-22

Londone aptars Europos Sąjungos maisto saugos politiką

  
Londone aptars Europos Sąjungos maisto saugos politiką Lietuviškų maisto produktų eksportas į Jungtinę Karalystę 2012 m. išaugo daugiau nei 20%.

Lietuvos ambasada Londone kartu su Jungtinės Karalystės Maisto standartų agentūra spalio 24 d. organizuoja konferenciją ES maisto saugos politikos tema „Maisto sauga, rizika ir šiuolaikiniai maisto produktų tiekimo tinklai“.

 Konferencijoje dalyvaus Jungtinės Karalystės prekybos tinklų, gamintojų, žiniasklaidos, mokslo įstaigų, vartotojų organizacijų atstovai. Renginyje pranešimus skaitys Lordų Rūmų komiteto, atsakingo už maisto saugą, pirmininkė Ledi Scott, Europos Komisijos Maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Michael Scannell, Codex Alimentarius komisijos pirmininko pavaduotoja Awilo Ochieng Pernet, Lietuvos Maisto ir Venterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Zenonas Stanevičius, JK Maisto standartų agentūros direktorius Tim Bennett ir kt.
 
Ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė Liauškienė, pabrėžė, kad „Lietuva visada skyrė didelį dėmesį maisto produktų kokybei bei saugai. Ši konferencija bus puiki galimybė prekybininkams, gamybininkams, reguliatoriams bei nevyriausybinių organizacijų atstovams aptarti su maisto produktų saugos ir kokybės kontrolės užtikrinimu susijusius klausimus“.
 
Taip pat tai bus proga Jungtinės Karalystės prekybos tinklų ir vartotojų organizacijų atstovams susipažinti ne tik su Lietuvos maisto produktų gamintojų kokybiška produkcija, bet ir su Lietuviškos virtuvės tradicija. Todėl kviečiame visus Lietuvos maisto gamintojus registruotis į konferenciją ir susitikti su Jungtinės Karalystės prekybos tinklų ir vartotojų organizacijų atstovais - sakė ambasadorė.
 
Lietuviškų maisto produktų eksportas į Jungtinę Karalystę 2012 m. išaugo daugiau nei 20%.
 

Lietuviškų maisto produktų eksportas į Jungtinę Karalystę 2012 m. išaugo daugiau nei 20%.

 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Lietuvos ambasada, Maisto produktai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Nusipirkau batelius, paklojau pusę atlyginimo...
– Nieko sau! Kuo tokie ypatingi bateliai?
– Paprasti bateliai... Atlyginimas toks.