Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-11-19

Londone lankosi Lietuvos finansų ministras R. Šadžius

  
Londone lankosi Lietuvos finansų ministras R. Šadžius R. Šadžius kalbėjo apie Lietuvos ir Jungtinės Karalystės bendradarbiavimą.

Lietuvos Respublikos ambasada, tęsdama Lietuvos ES Pirmininkavimo programą Londone, surengė apskritojo stalo diskusiją „Finansinio sektoriaus reguliavimo tobulinimas: prielaida stipresnei bendrai ES rinkai ir ekonominiam augimui“.

 Organizuota konferencija – tai bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės Finansų ministerijų, „theCityUK“ ir Lietuvos ambasados Londone, rezultatas, nukreiptas į vieną iš Lietuvos ES Pirmininkavimo prioritetų – dirbti link patikimos ir augančios Europos, kas apima Bendrosios rinkos gilinimą ir ekonominio stabilumo užtikrinimą. „Pastaraisiais mėnesiais matome vilčių suteikiančius ženklus, kurie liudija apie tai, kad Europa eina teisingu keliu į ekonominį atsigavimą. Antrame 2013 m. ketvirtyje ES BVP išaugo 0,4 procentais. Ekonominiam stabilumui ir augimui užtikrinti būtinas stiprus ir tinkamai funkcionuojantis finansinis sektorius“, savo kalboje pasakė Lietuvos Respublikos Finansų ministras.
Tardamas sveikinimo žodį Londono sityje organizuotame 3-jame Bankiniame ir finansiniame forume, ministras verslo ir finansų sektoriaus atstovams akcentavo pasitikėjimo svarbą, ypatingai atkuriant pasitikėjimą finansiniame sektoriuje. “Turim būti pasiruošę galimiems naujiems sukrėtimams labai jautrioje finansų rinkoje, todėl bendros sistemos, bendrų taisyklių sukūrimas yra viena svarbiausių šios dienos aktualijų”, - išskirdamas svarbiausią Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetą – Bankų sąjungą - kalbėjo Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius.
 
R. Šadžius susitiks su Didžiosios Britanijos Valstybės iždo kancleriu Georgu Osbournu bei dalyvaus apskrito stalo diskusijoje kartu su Didžiosios Britanijos bankų, asocijuotų verslo struktūrų atstovais ir žurnalistais.
 
 
  

Žymos: Rimantas Šadžius, Lietuvos Ambasada Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ateina jaunas vyrukas išpažinties ir sako kunigėliui:
– Oi, kunigėli, nusidėjau! Net nežinau, kaip čia jums pasakyti.
– Sakyk, sūneli, kas yra, ir nebijok – viskas liks tik tarp mūsų!
– Kunigėli, mergą išvedžiau iš kelio...
– Taigi labai gerai, sūnau, nes dar būtų mašina suvažinėjus! – atsako patenkintas kunigėlis.