Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Užsienio reikalų ministerija   |   2014-04-15

Rengiama konsulinė misija į Airijos miestą Golvėjų

  
Rengiama konsulinė misija į Airijos miestą Golvėjų

Lietuvos ambasada Dubline, atsižvelgdama į Airijoje gyvenančių Lietuvos piliečių pageidavimus, gegužės 30–31 dienomis organizuoja išvažiuojamąją konsulinę misiją į Golvėjų – vakarinėje šalies dalyje esantį ketvirtą pagal dydį Airijos miestą.

 Konsulinės misijos metu Lietuvos piliečiai turės galimybę pateikti dokumentus dėl Lietuvos Respublikos paso išdavimo ar keitimo, notarinių veiksmų atlikimo ir kreiptis dėl kitų konsulinių paslaugų.
Piliečiai kviečiami registruotis iš anksto elektroniniu paš[email protected] arba telefonu+353 12035757 (darbo dienomis nuo 14 iki 17 valandos). Registruojantis el. paštu prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, pageidaujamą dieną (gegužės 30 arba 31 d.) ir konsulinę paslaugą, dėl kurios kreipiatės. Registruotis kviečiame iki gegužės 26 d.
 
Konsulinės paslaugos misijos metu bus teikiamos Golvėjaus technologijų centro patalpose (GalwayTechnology Centre, MervueBusinessPark, Galway). Planuojamas konsulinės misijos laikas – gegužės 30 d. 13:00–16:00 val., ir gegužės 31 d. 10:00–16:00 val.
 
Detalią informaciją apie konsulines paslaugas, dokumentų sąrašus ir informaciją, kurią būtina žinoti kreipiantis dėl konsulinių paslaugų, rasite Lietuvos ambasados Airijoje interneto svetainėje https://ie.mfa.lt.
 
Išvažiuojamųjų konsulinių misijų metu Lietuvos Respublikos konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos. Šiais metais Lietuvos ambasada Airijoje jau surengė konsulinę misiją į antrą pagal dydį Airijos miestą Korką.
  

Žymos: Airija, Ambasada

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas išprievartavo merginą. Pasodino abudu. Policininką už išprievartavimą, merginą – už pasipriešinimą pareigūnui.