Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-17

Švenčiama pasaulio lietuvių vienybės diena

  
Švenčiama pasaulio lietuvių vienybės diena

Mieli lietuviai,

Šiandien liepos 17 - Pasaulio lietuvių vienybės diena.

Galime pasidžiaugti, jog Jungtinėje Karalystėje turime vieną didžiausių lietuvių bendruomenių pasaulyje. Kartu su kituose kraštuose gyvenančiais tautiečiais, sudarote gausią ir įtakingą pasaulio bendruomenės dalį. Išvykimą iš Lietuvos nulemia skirtingos priežastys, tačiau užsienyje gyvenančius lietuvius jungia noras burtis ir būti drauge.
Šiandien Lietuvai itin aktuali vienybės sąvoka. Tikiu, jog būtent Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė gali būti įkvepiantis telkimosi pavyzdys. Turime net kelias dešimtis lietuviškų organizacijų ir mokyklų. Linkiu joms stiprinti veiklą, telkiant lietuvius draugėn, puoselėjant ir saugant savo gimtosios šalies tradicijas ir kultūrą, garsinat Lietuvos vardą kuo plačiau.
 
Šią simbolinę dieną linkiu prisiminti savo šaknis, savo brolius ir seseris išsibarsčiusius po visą pasaulį. Su Pasaulio lietuvių vienybės diena!
 
Jūsų ambasadorė,
Asta Skaisgirytė Liauškienė
 
  

Žymos: Ambasada Londone, Pasaulio Lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...