Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   The Sun   |   2015-02-04

Aktorius B. Cooperis kraustosi į Londoną

  
Aktorius B. Cooperis kraustosi į Londoną Aktorius B. Cooperis su mergina S. Waterhouse nusprendė apsigyventi Anglijos sostinėje.

Po dviejų metų susitikinėjimo su modeliu Suki Waterhouse, aktorius Bradley Cooperis nusprendė žengti rimtą žingsnį santykiuose. Porelė ieško būsto Londone, kuriame gyventi planuoja kartu.

40-ies aktorius ieško namų sau ir 23-ejų merginai po to, kai gavo vaidmenį West Endo teatro spektaklyje. „Bradley‘is visada svajojo gauti vaidmenį West Ende, bet taip pat norėjo apsigyventi su Suki.“, laikraščiui „The Sun“ kalbėjo porelės draugas.
Filmo „Amerikos snaiperis“ žvaigždė džiaugiasi ilgalaikiais santykiais su podiumo gražuole. Tačiau prieš ryžtantis rimtesniems sprendimams, S. Waterhouse pirma turėjo gauti aktoriaus mamos palaiminimą.
Kalbėta, kad 2013-ųjų vasarį susitikinėti pradėjusi pora meilės lizdelio sau ieškojo jau pernai, tačiau aplinkybės tam sutrukdė. B. Cooperis nusprendė likti Los Andžele, kad po tėvo mirties būtų arčiau mamos.
 
Modelis S. Waterhouse viename interviu paminėjo svajojanti turėti savo namus. „Iš tikro, aš niekur negyvenu. Keliaujame kaip kokie čigonai, apsistojame ten, kur dirbame. Aš jau pasirengusi ir labai noriu turėti savo namus“, žurnalui „Grazia“ sakė aktoriaus mergina.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Garsenybės, Būstas, Londonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo, ir mama jo klausia:
– Petriuk, kodėl tu šlapias?
– Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas“, tai aš buvau krūmas...