Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   The Sunday Times   |   2016-03-21

Atskleisti šių metų geriausi Londono rajonai

  
Atskleisti šių metų geriausi Londono rajonai Sudarat sąrašą, atsižvelgiama į tokius rodiklius kaip nusikalstamumas.

Kad ir kur begyventumėte, sena gyvenimo patikrinta taisyklė sako, kad žolė kitus visada atrodo žalesnė. „The Sunday Times” laikraštis išplatino naujausią geriausių gyventi vietų Londone sąrašą. Sužinokite, galbūt ir jūs gyvenate vienoje iš jų.

Nors anksčiau dešimtuke puikuodavosi ne vienas vakarinis rajonas, tarp šiuo metu geriausių gyvenimui Londono rajonų pateko sostinės pietuose esantys Vauxhall’as, Bermondsey ir Crystal Palace.
Šiauriniai rajonai taip pat nebuvo pamiršti: prabangusis Hampsteado rajonas, madinags Islingtonas ir bohemiškas Kentish Town dešimtuke puikuojasi nebe pirmąjį kartą.
 
Sudarat šį kasmet išleidžiamą sąrašą, atsižvelgiama į tokius rodiklius kaip nusikalstamumas, būsto kaina bei vietinių mokyklų pasiekimai.
 
 
Geriausių Londono rajonų dešimtukas
 
Fitzrovia
Barnesas
Bermondsey
Crystal Palace
Fulhamas
Greenwichas
Hampsteadas
Islingtonas
Kentish Town
Vauxhall’as
 
  

Žymos: Londono rajonai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!