Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-20

Baiminantis gaisro Londone masiškai tikrinami daugiabučiai

  
Baiminantis gaisro Londone masiškai tikrinami daugiabučiai
© Reuters
Supleškėjus Grenfell Tower pastatui paaiškėjo, kad jo apdaila buvo neatspari ugniai.
Newhamo rajone, kuriame gausu lietuvių, ta pati apdailos kompanija, kuri tvarkė Grenfell Tower, restauravo ir daugiabutį, vadinamą Ferrier Point.

Londono rajonų savivaldybės masiškai ėmė skambinti specialistų komandoms dėl daugiabučių, kuriems neseniai buvo atlikta apdaila. Norima įsitikinti, kad jiems nekyla toks pavojus, koks grėsė Grenfell Tower pastatui.

Sudegusiame pastate ugniagesiai vis dar ieško aukų, nors jau paskelbta, kad 79 žmonės žuvo arba laikomi dingusiais be žinios. Pastarieji, pareigūnų teigimu, taip pat, greičiausiai, mirę.
Newhamo rajone, kuriame gausu lietuvių, ta pati apdailos kompanija, kuri tvarkė Grenfell Tower, restauravo ir daugiabutį, vadinamą Ferrier Point. Kol kas tik šis pastatas buvo patikrintas specialistų ir paaiškėjo, kad jo apdailai naudotos kitokios medžiagos.
 
Hounslow rajone prašoma patikrinti 7 iš 35 pastatų, priklausančių bendruomenės departamentui. Jų išorės apdaila taip pat neseniai buvo pakeista. Taip pat prašoma patikrinti Barnet, Enfield, Haringey, Barking, Dagenham, Waltham Forest, Greenwich, Camden, Lambeth ir kituose rajonuose atnaujintus daugiabučius.
 
 
  

Žymos: Londonas, Būstas, Grenfell Tower, gaisras londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kas yra geriausias keturkojis žmogaus draugas?
- Fotelis