Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2015-05-04

Būstas Anglijoje: įpirkti nebeišgali net pasiturintys

  
Būstas Anglijoje: įpirkti nebeišgali net pasiturintys Ekspertai skatina vyriausybę kuo greičiau sostinėje spręsti prieinamo būsto krizę.
Beveik trečdalis visų apklaustųjų nerimauja, kad nebeišgalės susimokėti nuomos būste, kuriame šiuo metu gyvena.

Naujo tyrimo duomenimis, net ir vidutiniškai uždirbanti šeima nebegali sau leisti įsigyti būstą sostinėje ir nerimauja, kad pakėlus nuomą teks išsikraustyti iš nuomojamų namų. Ekspertai sunerimę, kad būstų kainos, atlyginimai bei bankų siūlomų paskolų sąlygos neatitinka rinkos realybės, - pranešė portalas theguardian.com.

„KPMG” atlikto tyrimo duomenims, norint gauti paskolą iš banko ir pirmą kartą įsigyti būstą Londone, per metus reikia uždirbti ne mažiau kaip £77 tūkst. Uždirbant mažiau, naujo būsto pirkėjus gali užgriūti didžiuliai finansiniai sunkumai. Tuo tarpu skolinimasis iš rizikingų šaltinių padažnėjo net 64 proc.
Remdamiesi tyrimo rezultatais, ekspertai skatina vyriausybę kuo greičiau sostinėje spręsti prieinamo būsto krizę.
 
„Šie duomenys kelia didžiulį susirūpinimą. Rezultatai atskleidė, kad įsigyti pirmąjį būstą nebėra tik mažai uždirbančių asmenų problema. Norint būstą įsigyti sostinėje, reikia uždirbti daug daugiau nei vidutinį atlyginimą arba gauti palikimą iš giminaičių”, - komentavo „KPMG” būsto ekspertas Janas Crosby’is.
 
Apklausos duomenimis, net 69 proc. Jungtinės Karalystės gyventojų mano, kad šalyje įsigijimui nėra siūloma pakankamai prieinamų būstų. 
  

Žymos: Būsto paskola, Nuoma, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.