Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Mail   |   2017-07-05

Būstas Anglijoje: kainos ženkliai kris

  
Būstas Anglijoje: kainos ženkliai kris
© Flickr.com
Manoma, kad nekilnojamojo turto burbulas JK netrukus sprogs.
Londono ekonomikos mokyklos profesorius Paulas Cheshire'as teigia, kad pastebi akivaizdžius įspėjamuosius ženklus, rodančius, jog kainos kris mažiausiai 40 proc.

Būstų kainos Jungtinėje Karalystėje gali netrukus ženkliai kristi. Ekonomikos ekspertas tvirtina, kad akivaizdūs ženklai jau skelbia apie netrukus sprogsiantį kainų burbulą, kuris bus toks didelis, kaip prieš 27-erius metus.

Londono ekonomikos mokyklos profesorius Paulas Cheshire'as teigia, kad pastebi akivaizdžius įspėjamuosius ženklus, rodančius, jog kainos kris mažiausiai 40 proc. Baiminamasi, kad netrukus grįš neigiamo kapitalo reiškinys. Jo metu būstai taip nuvertėja, kad kainuoja pigiau, negu jiems įsigyti paimta paskola.
Būtent neigiamas kapitalas smogė apie milijonui gyventojų 1990-aisiais, kuomet smuko būsto kainos. „Matome artėjančių būsto kainų pokyčių ženklus. Istoriškai, pokyčiai pirma pasirodo Londone, o vėliau išplinta kitur šalyje. Matome, kad būtent Londone būstų kainos kyla vis mažiau“, – laikraščiui „Mail“ sakė buvęs vyriausybės patarėjas būsto klausimais.
 
Manoma, kad toks pokytis turės daugiausiai įtakos dabartiniams pirkėjams, mat rinkai atsigauti prireikia ne vienerių metų. Po praėjusio kainų kritimo rinka atsigavo per šešerius metus.
 
 
  

Žymos: Nekilnojamasis turtas, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kokia didžiausia bausmė gresia už dvipatystę? Dvi uošvės!