Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Zoopla   |   2017-07-18

Būstas Anglijoje: namai brangsta vis mažiau

  
Būstas Anglijoje: namai brangsta vis mažiau
© Flickr.com
Nekilnojamasis turtas šiemet pabrango gerokai mažiau, nei pernai.
Ekspertai mano, kad pirkėjai nerimauja dėl „Brexit“ žadamo nesaugumo bei didelių užstatų, reikalingų įsigyjant namus.

Nekilnojamojo turto kainos šiemet padidėjo vos puse procento. Tai – vienas mažiausių kainų augimo pavyzdžių pastaraisiais metais.

Būsto nuomos ir pardavimų tinklalapis „Zoopla“ paskelbė, kad šiemet nuo sausio pirmosios kainos pakilo gerokai mažiau nei pernai, kuomet per tą patį laikotarpį suskaičiuotas 3,5 proc. augimas.
Šiuo metu vidutinis būstas Jungtinėje Karalystėje kainuoja 304 tūkst. svarų sterlingų, o bendra nekilnojamojo turto rinka išaugo apie vieną procentą. Ekspertai mano, kad pirkėjai nerimauja dėl „Brexit“ žadamo nesaugumo bei didelių užstatų, reikalingų įsigyjant namus.
 
Pirkėjai vis dar labiausiai mėgsta Londoną. Labiausiai krito kainos sostinės andsworth rajone. Taip pat pastebimai atpigo nekilnojamasis turtas Southwark, Lambeth, Greenwich, Hammersmith Fullham rajonuose.
 
Tuo tarpu Camden rajone namai pabrango 5 proc., taip pat kainos didėjo Merton, City, Islington bei Enfieldo rajonuose.
 
 
  

Žymos: Londonas, Nekilnojamasis turtas, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.