Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   homesandproperty.co.uk   |   2015-05-01

Būstas Anglijoje: rytų Londone kainos auga sparčiausiai

  
Būstas Anglijoje: rytų Londone kainos auga sparčiausiai Sparčiai didėja būstų kainos Londone.
Vidutinė kaina už namus Newhame dabar yra apie £291 tūkst.

Vidutiniškai namų kainos Londone kilo daugiau nei 11% per metus ir dabar įsigyti namą Londone kainuoja apie £463 tūkst., - pranešė portalas homesandproperty.co.uk.

Nauji žemės registro duomenys atskleidė, kad būsto kainos sostinės Newhamo rajone išaugo graičiausiai – beveik 20 proc. per metus. Vidutinė kaina už namus Newhame dabar yra apie £291 tūkst. Kainos čia ypač kilo dėl statomų naujų daugiabučių Royal Victoria Docks ir buvusiame Olimpiniame miestelyje.
Naujuose registro duomenyse, kurie buvo atnaujinti kovo mėnesį, rytų Londono Hackney rajonas apibūdinamas kaip tas, kurio būsto kainos kas mėnesį kyla sparčiausiai. Nepaisant kainų augimo, pirkėjai ir toliau renkasi šią vietovę, nors dabar būsto kaina čia vidutiniškai siekia £600 tūkst.
 
„Stirling Ackroyd“ nekilnojamo turto agentūros direktorius Andrew Bridgesas sakė: „Namų kainos visoje Jungtinėje Karalystėje ir ypač Londone neįtikėtinai kyla prieš pat artėjančius rinkimus. Šiuo metu yra nepaprastai didelis skirtumas tarp paklausos ir pasiūlos.“
 
 
  

Žymos: Nekilnojamas turtas, Kainos, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė