Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-08-01

Būsto kainos kils dar labiau

  
Būsto kainos kils dar labiau
© Youtube.com
Nekilnojamojo turto burbulas pučiasi vis smarkiau.
Būsto kaina liepos mėnesį išaugo iki 211,671 svarų sterlingų.

Jungtinėje Karalystėje (JK) šiemet numatomas būsto kainos kilimas dar 2% dėl šiuo metu esamo laisvo nekilnojamojo turto trūkumo.

Statistika rodo, kad JK vidutinė būsto kaina liepos mėnesį išaugo iki 211,671 svarų sterlingų.
Nekilnojamojo turto vertė visoje JK kas mėnesį kyla po 0.3% ir po 2.9 % kasmet. Pernai, tuo pačiu metu, liepos mėnesį, būsto kainos kilo dar labiau nei šiemet ir buvo pasiekę net 5.2 % metinį prieaugį.
 
Teigiama, kad nekilnojamojo turto kainų svyravimams įtakos turi daugelis veiksnių.
 
Yra įvardijamas ir dabar vykstantis ,,Brexit“ procesas ir nepastovi ekonominė situacija, emigracija.
 
Tačiau labiausiai didėjančias kainas įtakoja didėjantis gyventojų skaičius visoje JK.
 
Apie nuomojamo ir perkamo būsto trūkumą prabilta jau senokai, tačiau iki šiol žmonių srautų suvaldyti nepavyksta, todėl ne vienam žmogui ar šeimai tenka gyventi name, kurį turi dalintis dar su keliais asmenimis ar šeimomis.
 
Skelbiama, kad būtent tai yra didžiausias faktorius leidžiantis brokeriams pardavinėti nekilnojamąjį turtą už didesnę kainą nei įprastai.
 
  

Žymos: Anglija, Kainos, Būstas, Būsto nuoma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“