Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-07-25

Būsto kainos veja žmones iš Londono

  
Būsto kainos veja žmones iš Londono
© pixabay nuotr.
Per metus Londoną dėl užmiesčio paliko beveik 100 tūkst. gyventojų.
Užmiestyje namus galima įsigyti kone dvigubai pigiau nei Londone

Londone smarkiai išsipūtusios būsto kainos verčia gyventojus emigruoti į užmiestį – gyventojai nebeišgali susimokėti už stogą virš galvos.

Migracija iš sostinės sumušė pastarųjų 5 metų rekordus, vien per pastaruosius metus Londoną paliko daugiau nei 93 tūkst. žmonių.
Kaip skelbia ,,The Guardian“, žmones, kurie turėjo išsipirkę savo būstus, už miesto išviliojo perpus mažesnės kainos. Pavyzdžiui, jeigu Londone būstas vidutiniškai kainuoja daugiau nei pusę milijono, tai užmiestyje namus galima įsigyti už kiek daugiau nei 300 tūkst. svarų sterlingų.
 
Kainų šuolis neaplenkė ir tų, kurie nuomojasi būstus. Nesvarbu ar nuomojamas vienas kambarys, ar visas butas, visgi skaičiuojama, kad gyvenamosios vietos nuomos kainos per pastarąjį dešimtmetį pakilo trečdaliu.
 
Kaip rodo oficiali statistika, mažiausiai emigracijos paliesta amžiaus grupė yra 20-30 metų žmonės. Jie noriai kuriasi sostinėje ir išvažiuoti nesiruošia, nes čia mato didesnes karjeros galimybes. Tuo tarpu likusieji, nuo paauglių iki pensininkų, stengiasi kuo greičiau pasprukti iš sostinės, kol jų kišenės dar galutinai neištuštėjo.
 
Nekilnojamojo turto ekspertai pabrėžia, kad kainų pokyčių dar galima tikėtis ir ,,Brexit“ procesui įsibėgėjus. Tuo tarpu dabar žmonės jaučiasi saugesni keldamiesi gyventi į užmiestį, nes ten atsiranda vis daugiau naujų darbo galimybių, o ir pragyvenimo, ne tik būsto nuomos kainos, gerokai mažesnės.
 
  

Žymos: Nuoma Londone, Būstas Londone, užmiestis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.