Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-03

Būsto nuoma Anglijoje: apgyvendinus nelegalus gresia kalėjimas

  
Būsto nuoma Anglijoje: apgyvendinus nelegalus gresia kalėjimas Būstų savininkai privalės prisiimti atsakomybę už nelegalų iškeldinimą.
Bus pažaboti iš nelegalų siekiantys pasipelnyti būstų savininkai.

Pagal naujas imigracijos įstatymo (angl. Immigration Bill) pataisas, nuomojamus būstus administruojantys asmenys arba jų savininkai (angl. Landlords) privalės prisiimti atsakomybę už teisę Jungtinėje Karalystėje (JK) gyventi praradusių imigrantų iškeldinimą.

Asmenims, nesugebėjusiems iškeldinti būste gyvenančių nelegalių imigrantų arba nepatikrinus naujų nuomininkų migracijos statuso grės kalėjimas iki penkerių metų, - pranešė naujienų portalas bbc.co.uk.
Nepatvirtinus prieglobsčio prašymo, būsto nuomininkai turės teisę iškraustyti nelegalus be teismo sprendimo.
 
Kaip teigė parlamentaras Gregas Clarkas, „bus pažaboti iš nelegalų siekiantys pasipelnyti būstų savininkai”. Šios įstatymo pataisos skirtos ne tik reguliuoti imigrantų kiekį JK, bet taip pat kontroliuos būstų nuomotojus, kurie naudojasi nelegalių imigrantų statuso pažeidžiamumu išnuomojant netinkamus gyventi būstus ar reikalaujant didelių sumų pinigų.
 
Tarp imigracijos įstatymo pataisų taip pat įtrauktas finansinės paramos nutraukimas teisės gyventi JK neturintiems migrantams.
 
Šiuo metu JK daugiau nei 10 tūkst. nelegalių imigrantų gauna iš mokesčių mokėtojų pinigų finansuojamą £36 per savaitę pašalpą. Pašalpa mokama nepaisant to, kad jų prašymai apsistoti JK buvo atmesti. Pagal dabar galiojančius įstatymus asmenims pašalpa priklauso dėl to, kad šalyje jie apsistoję su šeimomis.
„Tiesa” jau rašė apie tai, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų britų valdžia viešbučiuose apgyvendina į JK iš Prancūzijos Calais uostamiesčio plūstančius nelegalius imigrantus.
 
  

Žymos: Nelegalūs imigrantai, Nelegalai, Būsto nuoma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja traukinyje trys vyriškiai. Vienas sako:
- Mano žmona būdama nėščia skaitė knygą „Du kapitonai" ir gimė du berniukai.
- Taip, taip, maniškė irgi būdama nėščia skaitė knygą „Trys muškietininkai" ir gimė trys sūnūs.
Trečiasis pabalo ir paprašė stiklinės vandens.
- Kas tau? Gal bloga?
- Mano žmona nėščia jau 9 mėnuo ir skaito knygą „Alibaba ir 40 plėšikų".