Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-10

Būsto nuomos kaina Londone patraukliausia per ketverius metus

  
Būsto nuomos kaina Londone patraukliausia per ketverius metus
© Wikimedia nuotr.
Būsto nuomos kainų kritimas pastebėtas visoje šalyje.
Vidutinė prašoma nuomos kaina už dviejų miegamųjų butą Londone nuo praėjusių metų nukrito 3,3 proc.

Anstyvas ruduo paprastai – pats intensyviausias mėnuo tarptautinėje būsto rinkoje. Į Londoną plūstanti naujų nuomininkų banga lemia tai, kad rudens pradžioje būsto nuomos kainos paprastai būna auksčiausios metuose. Tačiau nekilnojamojo turto ekspertų duomenimis, šiemet Jungtinės Karalystės sostinėje nuomos kainos neįprastai krenta.

Nekilnojamojo turto portalo Rightmove.co.uk atliktas tyrimas atskleidė, kad vidutinė būsto nuomos kaina šiemet yra žemiausia per pastaruosius ketverius metus.
Lyginant liepos-rugsėjo laikotarpį, vidutinė prašoma nuomos kaina už dviejų miegamųjų butą Londone nuo praėjusių metų nukrito 3,3 proc. Nors iš pirmo žvilgsnio kainų pokytis neatrodo didelis – tai didžiausias būsto nuomos kainų kritimas Jungtinės Karalystės sostinėje nuo 2013 metų.
 
Šiuo metu vidutinė dviejų miegamųjų buto nuomos kaina siekia 1985 svarų sterlingų per mėnesį.
 
Tyrimo metu taip pat išsiaiškinta, kad šiuo metu nekilnojamą turtą išnuomoti užtrunka ilgiau, o nuomojami būstai nenaudojami stovi penkiais procentais ilgiau nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais.
 
Tiesa, keliose Londono rajonuose nuomos kainos kilo nepaisant nieko. Battersea rajone kainos kilo net 10,1 proc. ir dabar vidutiniškai siekia £2204. Elephant and Castle rajone būsto nuomos kainos kilo šiek tiek mažiau – 6,6 proc. iki £1841 per mėnesį.
 
Paaiškėjo, kad būsto nuomos kainos krito ne tik Londone, tačiau ir kitose Jungtinės Karalystės vietovėse. Tarp liepos ir rugsėjo mėnesių, palyginti su praėjusiais metais, visoje šalyje nuomos kainos vidutiniškai atpigo 0,2 proc.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Nuoma Anglijoje, Būsto nuoma, būsto nuomos rinka

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mes išvežame jūsų skalbimo mašiną remontuoti!
– Mama, čia tavęs atėjo!