Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Liubov Vashkevich   |   2017-12-14

Būsto paskola ir pensinis amžius: kaip tai veikia?

  
Būsto paskola ir pensinis amžius: kaip tai veikia?
© pexels.com
Pensijinis amžius nėra kliūtis.
Išėjus į pensiją, kliento pajamos paprastai sumažėja, o bankui svarbu būti užtikrintam.

Ar man duos paskolą nekilnojamajam turtui įsigyti, juk man jau 50 metų? Esu pensininkas, bet dar dirbu, ar aš galėsiu nupirkti nekilnojamąjį turtą su paskola? Noriu įforminti būsto paskolos refinansavimą, bet man jau 60, ar tai įmanoma?

Klientai gan dažnai užduoda man šiuos klausimus. Tikrai, kuo vyresni yra klientai, tuo sunkiau yra rasti tinkamą finansinį sprendimą naujo namo įsigijimui ar refinansavimui, todėl šiame straipsnyje aš papasakosiu, kokie amžiaus apribojimai egzistuoja gaunant būsto paskolą. Tačiau nepamirškite, kad amžius – tai ne vienintelis būsto paskolos gavimo kriterijus, o tik vienas iš nedaugelio, į kurį atsižvelgia finansinės įstaigos priimdamos sprendimą dėl jūsų pirkinio finansavimo.
Paskola nekilnojamajam turtui pirkti (dabar mes kalbame apie nekilnojamąjį turtą savo pragyvenimui) paprastai yra išduodama terminui iki pensinio amžiaus pasiekimo. Tai grindžiama tuo, jog bankas remiasi kliento pajamomis, gaunamomis iš darbo veiklos. Išėjus į pensiją, kliento pajamos paprastai sumažėja, o bankui svarbu būti užtikrintam, kad jūs be problemų galėsite mokėti mėnesines paskolos išmokas.

Bankai tampa labiau lojalūs
Įstatymų lygiu nėra būsto paskolos išdavimo apribojimų pagal kliento amžių. Kiekvienas bankas pats nustato tokius apribojimus. Dėl gyvenimo trukmės padidėjimo ir, atitinkamai, darbingo amžiaus padidėjimo, bankai peržiūri savo kriterijus dėl paskolų vyresnio amžiaus žmonėms ir tampa lojalesni tokiems klientams. Priklausomai nuo kliento gimimo metų, pagal įstatymus, jo išėjimo į pensija laikas šiuo metu svyruoja nuo 65 iki 68 metų. Daugelis bankų yra pasiruošę savo skaičiavimuose priimti skaičių 70 kaip išėjimo į pensiją amžių, ir, atitinkamai, terminą, kai jūsų būsto paskola bus pilnai apmokėta.
 
Tačiau, jei jūs galite įrodyti, kad ir po 70 metų uždirbsite pakankamai tam, kad išmokėtumėte paskolą, galite pretenduoti ir ilgesniam terminui.
 
Iki 70, 80, 85 ir daugiau
Accord Mortgages, Bank of Ireland, Coventry Building Society – šios įstaigos gali pritarti maksimaliam būsto paskolos išmokėjimo terminui – iki 75 metų; Halifax ir Metro Bank – iki 80 metų; Kent Reliance – iki 85 metų, o Family Building Society apskritai neriboja termino, kuriam gali būti išduota būsto paskola.
 
Svarbiausia bankui – tai garantija, kad jūs galėsite išmokėti šią būsto paskolą.
 
Pensijai skiriamas svarbus vaidmuo
Savaime aišku, kad pagrinde bankai atsižvelgs į jūsų pajamas iš privačios pensijos gavimo. Tie, kurie gauna tik valstybinę pensiją ar, tuo labiau, Pension Credit – valstybinę pašalpą tiems, kas neuždirbo valstybinei pensijai, negali tikėtis būsto paskolos po 70 metų.
 
Tačiau, jeigu jūs galite įrodyti, kad jūsų specialybė ir jūsų įgūdžiai leis jums dirbti ir po 70 metų, kai kurie bankai gali atsižvelgti ir į pajamas iš darbo veiklos po pensinio amžiaus pasiekimo. Tas pats Metro bank gali atsižvelgti į pajamas iš darbo veiklos iki 75 metų, jei jūsų specialybė susijusi su fiziniu darbu, ir net iki 80 metų, jeigu jūs – protinio darbo srities darbuotojas. Visi aukščiau išvardyti apribojimai yra skirti būsto paskoloms nuosavam namui įsigyti, kuriame nuolatos gyvensite jūs ir jūsų šeima. Jeigu kalba eina apie nekilnojamojo turto pirkimą investiciniais tikslais – Buy-to-Let, čia amžiaus ribojimų yra kur kas mažiau, nes šiuo atveju kliento darbo pajamos nėra tokios svarbios.
Nekilnojamojo turto įsigijimas Didžiojoje Britanijoje – tai stresas ir pinigų bei laiko sąnaudos, kurios ne visada veda prie trokštamo rezultato.
 
 
 
Mūsų patirtis ir žinios padeda rusakalbės bendruomenės nariams visuose nekilnojamojo turto įsigijimo sandorio etapuose. Mes su jumis ne tik kalbame viena kalba, bet ir kur kas geriau suprantame vieni kitus daugeliu kitų aspektų.
 
 
 
Mes naudojame šiuolaikiškas komunikavimo priemones ir dirbame su klientais iš visų Didžiosios Britanijos vietų. Jūs galite konsultuotis telefonu, per „Skype“, el. paštu, atvykti į mūsų biurą Londone arba susitikti kitoje, jums patogioje vietoje.
 
 
 
Skambinkite: 01304268934, 07852829016 arba užpildykite formą tinklapyje www.YourMortgageAdvisor.info
 
 
 
  

Žymos: Pensija, amžius, paskola

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikeli ryte ir matai užrašą: „nuo rytojaus pradedu sportuoti“. Ir galvoji „kaip gerai, kad

rytoj, o ne šiandien“.