Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   City A.M.   |   2016-09-12

Būsto pirkėjų viltys žlunga: kainos dėl „Brexit” nekrenta

  
Būsto pirkėjų viltys žlunga: kainos dėl „Brexit” nekrenta Šalies bankai tapo atsargesni kam ir kiek skolina.
Ankstyvieji požymiai rodo, kad „Brexit” nebuvo naudingas pirmą kartą būstą planuojantiems įsigyti asmenims.

Naujausia nekilnojamojo turto kainų analizė atskleidė, kad būsto pirkėjų viltys dėl „Brexit” naujus namus įsigyti pigiau žlunga, o kainos, kaip ankščiau buvo tikėtasi, nekrenta.

Pasak dienraščio Cityam.com, po referendumo rezultato, daugelis pirkėjų tikėjosi pasinaudoti situacija ir būstą šalyje įsigyti pigiau.
Paaiškėjo, kad kainos ne tik laikosi įprastose aukštumose, tačiau šalies bankai pirmą kartą būstą įsigyti planuojančiųjų dabar prašo didesnių pirmųjų įnašų nei iki „Brexit”, - teigė organizacijos „AmTrust” ir „Moneyfacts”.
 
Paskolų skaičius, kurios būstą siūlo įsigyti tik su 5 proc. dydžio pirmuoju įnašu, po referendumo sumažėjo nuo 249 iki 238. Tuo tarpu šalies bankai tapo atsargesni kam ir kiek skolina.
 
Tiesa, tiems, kurie vis dėl to gavo banko paskolą – pasisekė, nes Anglijos Bankas sumažino palūkanų normą. Dabar ji yra mažiausia nei bet kada anksčiau ir siekia 0,25 proc.
 
„Ankstyvieji požymiai rodo, kad „Brexit” nebuvo naudingas pirmą kartą būstą planuojantiems įsigyti asmenims. Šiuo metu pastebime, kad mažėja finansinių instrumentų, kurie buvo skirti padėti būstą įsigyti būtent šiai grupei pirkėjų”, - sakė „AmTrust” komercijos direktorius Simonas Crone’as.
 
 
  

Žymos: Būsto paskola, Būstas Anglijoje, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.