Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-10-06

Ekspertai: kitąmet namus Anglijoje įsigyti bus pigiau

  
Ekspertai: kitąmet namus Anglijoje įsigyti bus pigiau Tikimąsi, kad 2015-aisiais nekilnojamo turto rinkoje įvyks lūžis ir kris kainos.

Nustatyta, kad nekilnojamo turto kainos Jungtinėje Karalystėje kitąmet kris. Didžiausios ekonomikos tyrimų grupės duomenimis, 2015-aisiais rinkoje įvyks lūžis.

Ekonomikos ir verslo tyrimų grupės teigimu, 2014-aisiais nekilnojamojo turto rinka susidūrė su didžiausiu kainų kilimu nuo krizės laikų. Manoma, kas šiemet namų kainos dar pakils 7,8 proc. – daugiau nei dvigubai palyginus su 3,5 proc. padidėjimu pernai.
Ekspertai prognozuoja, kad pirmaisiais kitų metų mėnesiais būsto kainos sumažės 0,8 proc. po to, kai rinka pasieks epogėjų. Šie skaičiai nurodo kainų kitimo šalyje vidurkį, neatsižvelgiant į konkretų regioną.
Šiemet namus įsigyti norintys pirkėjai rizikuoja permokėti. Ekonomikos ir verslo tyrimų grupės direktoriaus Scotto Corfe‘io teigimu, visi ženklai rodo kainų smukimą artimiausiu metu. „Pagrindiniai rodikliai jau dabar atskleidžia, kad kai kuriuose regionuose kainos krenta. Kartu mažėja ir naujų pirkėjų, besitikinčių įsigyti būstą pigiau. Namai nebeparduodami taip greitai, kaip anksčiau. Pirkėjams kainos tampa nebeprieinamos, tad jie spyriojasi ir nenori mokėti nustatytų sumų“, - portalui dailymail.co.uk sakė statistikos ekspertas.
 
Balandį įvestos naujos paskolų suteikimo taisyklės taip pat sulėtino prekybą. Tikimasi, kad Anglijos bankas kitąmet didins palūkanų normą, o tai prisidės prie sąstingio nekilnojamo turto rinkoje. Kuo mažiau pirkėjai galės investuoti į naujus namus, tuo daugiau mažinti kainas privalės pardavėjai.
 
 
  

Žymos: Paskolos, Būstas, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kas yra blogiau už dramblį porceliano parduotuvėje?
– Ežys prezervatyvų fabrike!