Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-26

Gaisro grėsmė: nesaugių daugiabučių skaičius auga

  
Gaisro grėsmė: nesaugių daugiabučių skaičius auga
© Wikimedia
Skaičiuojama, kad pavojingų daugiabučių pristatyta 25-iuose rajonuose.
Trys tūkstančiai žmonių perkelti į laikinus būstus, kol bus sutvarkyti jų butai. Tai užtruks nuo dviejų savaičių iki mėnesio.

Po gaisro Londono Grenfell Tower daugiabutyje pradėta tikrinti kitus panašius pastatus. Paaiškėjo, kad 25-iuose rajonuose esama pavojingomis medžiagomis atnaujintų pastatų, skaičiuojama, kad jų apie 60.

Rajonų savivaldybės patvirtino, kad esama namų, atnaujintų naudojant tas pačias ugniai neatsparias medžiagas, kaip ir neseniai supleškėjusiame pastate. Visą savaitgalį pareigūnai tikrino pastatus, dėl kurių nerimą išreiškė rajonų vadovai.
Iš pradžių tikrinti tik Londono daugiaaukščiai, kurių dauguma saugūs, tačiau vėliau paaiškėjo, kad kituose miestuose situacija – prastesnė. Doncasteryje, Norwiche, Stockton-on-Teese bei Sunderlande patikrintų namų dauguma – neatsparūs ugniai.
 
Visų Londono rajonų, kuriuose vis dar esama pavojingų pastatų, pareigūnai neįvardijo. Tačiau teigiama, kad į jų sąrašą įtraukti Islington, Barnet, Brent, Camden bei Hounslow rajonai. Camdeno rajone savaitgalį buvo evakuoti keletas pastatų, dėl galimo gaisro pavojaus. Tiesa, dalis gyventojų atsisakė palikti savo namus.
 
Paaiškėjo, kad keturi daugiaaukščiai minėtame rajone buvo itin nesaugūs. Juose nesaugiai įrengta izoliacija, dujų vamzdžiai, priešgaisrinės durys bei išorinė apdaila. Trys tūkstančiai žmonių perkelti į laikinus būstus, kol bus sutvarkyti jų butai. Tai užtruks nuo dviejų savaičių iki mėnesio.
 
 
 
  

Žymos: Nekilnojamasis turtas, Būstas Anglijoje, Grenfell Tower

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paprastai mergaitėms patinka lėlytės, o berniukams – gražios mašinėlės. Bet kodėl paaugus viskas pasidaro atvirkščiai?