Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-07-04

Gatvėse nakvojantys jaunuoliai kelia nerimą

  
Gatvėse nakvojantys jaunuoliai kelia nerimą Per pastaruosius ketverius metus jaunesnių nei 26-erių benamių skaičius padvigubėjo.

Jaunų benamių, miegančių Londono gatvėse, skaičius per pastaruosius ketverius metus išaugo daugiau nei dvigubai. Tyrimo metu nustatyta, kad gatvėse 2013-2014-aisiais nakvojo 762 jaunesni nei 26-erių žmonės. Tuo tarpu, 2010-2011-aisias tokių buvo priskaičiuota 316.

Tyrimą atlikusi labdaros organizacija įsitikinusi, kad šie skaičiai įspėja apie londono jaunimo tragediją. Paskutiniais duomenimis iš viso gatvėse nakvoja 6508 žmonės. Beveik pusė benamių kilę iš Jungtinės Karalystės, trečdalis - iš Vidurio ir Rytų Europos. Dažniausiai gatvėse nakvojantys imigrantai: rumunai (730) bei lenkai (627).
Labdaros organizacijos dėl jaunų benamių daugėjimo kaltina Londono merą Borisą Johnsoną ir skatina didinti finansavimą jaunimo nakvynės namams bei paramos grupėms. Labdaros organizacijos "Centrepoint" ryšių su visuomene atstovas Paulas Nobletas skatino gelbėti jaunimą. "Šimtai jaunuolių, iš kurių dauguma - paaugliai, vis dar neturi kur eiti, išskyrus gatvę. Jie nusipelno gauti progą sukurti savo ateitį", - portalui standard.co.uk sakė P. Nobletas.
 
Londono asamblėjos darbo grupė situaciją pavadino "keliančia nerimą" ir peikė sostinės merą už neįvykdytus pažadus. "Borisas pažadėjo išspręsti benamio jaunimo problemą iki 2012-ųjų pabaigos, tačiau neįvykdė savo plano nė per pusę. Dėl jo atsakomybės trūkumo šalies jaunimas praranda savo ateitį.", sakė asamblėjos darbo grupės atstovas spaudai Tomas Copley.
 
 
 
  

Žymos: Londonas, Gyvenimas Anglijoje, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?