Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Bbc.com   |   2019-06-14

Grenfell daugiaaukščio nelaimės atgarsiai: šimtai pastatų vis dar padengti nesaugia apdaila

  
Grenfell daugiaaukščio nelaimės atgarsiai: šimtai pastatų vis dar padengti nesaugia apdaila
© Twitter.com

Daugiau nei 200 daugiaaukščių pastatų Anglijoje vis dar yra padengti panašiomis į Grenfell daugiaaukščio apdailos medžiagomis. Iš 328 tokių pastatų 221 jų gyventojai vis dar laukia, kada bus imtasi remonto darbų ir taip bent minimaliai sumažinta greitos ugnies plitimo rizika, rašoma Bbc.com.

Valdžia teigia skirsianti 200 mln. svarų sterlingų pavojingai privačių pastatų apdailai pakeisti. Tačiau visuomenė prašo politikų padidinti šią sumą, už kurią dar galėtų būti įvestos papildomos priešgaisrinės saugos priemonės.
Penktadienį šalyje bus minimos Grenfell daugiaaukščio pastato gaisro, nusinešusio 72 žmonių gyvybes, antrosios metinės.
 
Kai prieš porą metų ugnis vos per kelias minutes iš visų pusių apėmė 24 aukštų pastatą vakarų Londone, Šiaurės Kensingtone, valdžia įsakė patikrinti visų mieste esančių pastatų apdailą. Būtent ugniai neatspari, greitai užsiliepsnojanti apdaila ir buvo priežastis, dėl ko ugnis taip greitai išplito į kitus pastato aukštus.
 
  

Žymos: Būstas, Gaisras, Grenfell Tower, daugiaaukštis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.