Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2015-12-11

Gyventojų laukia socialinio būsto reformos

  
Gyventojų laukia socialinio būsto reformos Socialiniai būstai nebebus suteikiami visam laikui.

Jungtinės Karalystės (JK) valdančioji konservatorių partija palaipsniui keičia taisykles dėl socialinio būsto. Kaip teigė Independent.co.uk., pagal naują įstatymo projektą, planuojama nebesuteikti socialinio būsto visam gyvenimui.

Taip pat planuojami pakeitimai ir socialinį būstą turėjusio asmens giminaičiams, kurie pagal ankstesnes taisykles turėjo teisę jį paveldėti visam laikui. Dabar artimiesiems gyventi bus leidžiama tik tam tikrą nustatytą laikotarpį. Planuojama, kad fiksuotas terminas bus penkeri metai.
Ši reforma galios naujiems socialinio būsto gyventojams, o tiems, kurie apsigyveno dar iki taisyklių pakeitimo, galios sena tvarka. Manoma, jog naują įstatymą konservatorių partija su Davidu Cameronu priešakyje stengiasi įgyvendinti tyliai ir palaipsniui.
 
Bendruomenių ir Vietinės Valdžios Departamento (ang. Department for Communities and Local Government) atstovas teigė, kad socialinio būsto nuomos taisyklėms metas keistis. Taip bus stengiamasi pereiti nuo valstybės remiamų būstų prie nuolatinės namų nuosavybės. Konservatoriai, įgyvendindami ekonominio saugumo programą, skatins žmones įsigyti savo būstą.
 
 
  

Žymos: Būstas, Socialinis būstas, Reformos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Stovi žolės prisirūkęs narkomanas prieš veidrodį ir stebisi:
– Ir ten aš... Ir čia aš...
Tuo metu pasigirsta durų skambutis.
– Kas ten?
– Aš!
– Va, ir ten aš...