Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-04-01

Imigrantams uždraus įsigyti būstus sostinėje (balandžio 1-osios pokštas)

  
Imigrantams uždraus įsigyti būstus sostinėje (balandžio 1-osios pokštas) Imigrantai gali nebetekti teisės įsigyti būstą Londone.

Šios savaitės pabaigoje Jungtinės Karalystės (JK) kancleris Džordžas Osbornas paskelbė dar vieną imigrantams nelapankią žinią. Siekiant kovoti su sostinėje gilėjančia būsto krize, jau nuo kitų metų siekiama įteisinti draudimą ne JK piliečiams įsigyti būstą Londone.

Jeigu kanclerio pateiktas pasiūlymas bus patvirtintas Parlamente, rezidento kortelės arba pilietybės neturintiems JK gyventojams bus uždrausta įsigyti būstą didžiausiame JK mieste. Tiesa, kituose miestuose tokių trikdžių nekils.
Taip, esą, norima pritraukti darbuotojus ir į kitus JK miestus, ne tik jau ir taip perpildytą sostinę. Ekspertai teigia, kad imigrantams nustojus masiškai pirkti nekilnojamą turtą sostinėje būsto krizė ženkliai sumažės.
 
„Mes norime, kad JK sostinė priklausytų jos teisėtiems gyventojams. Šis pasiūlymas tikrai nediskriminuoja imigrantų. Jie ir toliau galės sostinėje būstą nuomotis. Patvirtinus šį projektą ne tik sumažinsime būsto krizę, tačiau ir paskatinsime visos JK ekonomiką, nes kiti šalies miestai taip pat taps patrauklesni dirbti ir gyventi”, - sakė iždo kancleris.
 
 
  

Žymos: Būsto krizė, Būstas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu žmonės eina į darbą kaip į šventę, tai kas darosi jų namuose?