Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2018-01-02

Jungtinėje Karalystėje – apstu tuščių namų

  
Jungtinėje Karalystėje – apstu tuščių namų
© google nuotr.
Kai kurie namai JK tušti stovi ilgus metus.
11 tūkst. namų dėl įvairiausių priežasčių nenaudojami ilgiau kaip dešimtmetį

Nors apgyvendinimas yra viena iš pagrindinių Jungtinę Karalystę kamuojančių problemų, šalyje pilna negyvenamų namų, tūkstančiai jų nenaudojami ilgiau nei dešimtmetį.

Naujausi duomenys iš 276 JK savivaldybių rodo, kad šiuo metu šalyje yra daugiau kaip 216 tūkst. tuščių namų, kuruose niekas negyvena ilgiau kaip pusmetį, o 11 tūkst. namų dėl įvairiausių priežasčių nenaudojami ilgiau kaip dešimtmetį.
Daugiausiai tuščių namų yra Durham’e (6500), Leeds’e (5,724), Bradford’e (4,144), Cornwall’yje (3,273) ir Liverpool’yje (3,093).
 
Anglijoje ir Velse savivaldybėms yra suteikta galimybė perimti būstą (Empty Dwelling Management Orders), jeigu jis nenaudojamas ilgiau nei 6 mėnesius. Tačiau vietinė valdžia gana retai ja naudojasi – per pastaruosius 5 metus šia priemone pasinaudojo tik 13 savivaldybių.
 
Tiesa, apgyvendinti 23 tūkst. tuščių namų.
 
JK politikai ragina dirbti efektyviau išnaudoti metai iš metų negyvenamus namus, juolab, kad būsto problema šalyje įgauna vis didesnį mastą, tušti namai galėtų pasitarnauti juose apgyvendinant šeimas su mažomis pajamomis ar benamius.
 
  

Žymos: Namai, Būstas Anglijoje, Nekilnamas turtas, apgyvendinimas, tušti namai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Niekas taip negadina taikinio, kaip šūvis.