Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-04-27

Ketvirta Londono zona - populiariausia tarp būsto pirkėjų

  
Ketvirta Londono zona  - populiariausia tarp būsto pirkėjų Sparčiai auga ketvirtosios Londono zonos populiarumas tarp būsto pirėjų.

Būstui įsigyti londoniečiai ieško rajonų, kuriuose būtų gerai išvystytas transportas bei patrauklios nekilnojamo turto kainos. Visa tai gali pasiūlyti ketvirtoji Londono zona, kuri jau tapo populiariausia zona tarp pirmąjį būstą įsigyti planuojančių asmenų.

Viena iš priežasčių, kodėl ketvirtoji sostinės zona staiga tapo tokia paklausi – greitaeigio geležinkelio „Crossrail” tiesimas, kurio darbai bus užbaigti 2018-ųjų metų pabaigoje. Dėl pagerėsiančio susisiekimo netoliese esančiuose rajonuose kaip Eseksas, Abbey Wood ir Woolwich, nuosavybės vertė sparčiai auga.
Vykstantys požeminių transporto tinklų pratęsimo darbai, kurių dėka žmonės galės be persėdimo keliauti iš vieno sostinės galo į kitą, taip pat padidina ketvirtosios zonos paklausą.
Metropolitan linija yra viena paklausiausių metro linijų dėl galimybės keliauti iš Londono centro iki pat žaliosios miesto zonos, - skelbė standard.co.uk.
 
To pasekoje manoma, jog Wembley rajonas ketvirtoje zonoje netrukus taps taip pat puikiai išvystytas bei populiarus, kaip ir bet kuris kitas antrosios zonos rajonas.
 
 
  

Žymos: Būstas Londone, ketvirtoji zona

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Per dykumą bėga šuo ir murma:
– Jeigu nerasiu medžio, apsisisiosiu...