Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-09

Londone pora bandė iš ligoninės pagrobti kūdikį

  
Londone pora bandė iš ligoninės pagrobti kūdikį
© Pixabay.com
Kūdikis
Personalui parodę kūdikio inkubatoriuje nuotrauką, įtariamieji teigė atvykę parsivežti vaikelį namo.

Londone areštuota pora, bandžiusi pagrobti kūdikį iš ligoninės. Įtariama, kad jauna pora planavo išsinešti neišnešiotą gimusį ne savo vaiką.

31-erių vyras ir 26-erių moteris garsiojoje vaikų ligoninėje Great Ormond Street Hospital prisistatė naujagimio tėvais. Tvirtindami, kad prieš savaitę netoliese esančioje ligoninėje per anksti gimęs jų vaikas buvo atvežtas į intensyvios priežiūros skyrių.
Personalui parodę kūdikio inkubatoriuje nuotrauką, įtariamieji teigė atvykę parsivežti vaikelį namo. Darbuotojams tokie tvirtinimai sukėlė įtarimų, tad jie patikrino ir sužinojo, kad minėtą dieną ir vietą, nebuvo registruotas nė vienas priešlaikinis gimdymas ir joks kūdikis nebuvo perkeltas.
 
Medicinos personalui iškvietus policiją pora buvo suimta įtariant planuotą kūdikio pagrobimą. Netrukus porelė išleista už užstatą, abiems uždrausta įžengti į bet kokią ligoninę, išskyrus skubiai prireikus medikų pagalbos. Poros teismas vyks balandį.
 
Policija džiaugėsi, kad ligoninės personalas sureagavo tinkamai ir kreipėsi į pareigūnus nedelsiant. Nors tokie atvejai – išskirtinai reti, gali būti, kad buvo išvengta didelės tragedijos. Medikų budrumas vaikų pagrobimo klausimu šiuo metu sustiprėjęs. Praėjusį mėnesį JAV išaiškinta byla, kuomet paaiškėjo, kad 1998-aisiais pagrobtas vaikas buvo auginamas pagrobėjos lyg savas.
 
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Vaiko pagrobimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?