Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-09-19

Mamai, sergančiai vėžiu, Leicesterio savivaldybė liepė susimokėti £10 000, jei nenori gyventi šalia savo dukros prievartautojo

  
Mamai, sergančiai vėžiu, Leicesterio savivaldybė liepė susimokėti £10 000, jei nenori gyventi šalia savo dukros prievartautojo
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Mama, nepanorusi atskleisti savo vardo, Leicesterio savivaldybei pranešė, kad bijo likti apleista ir bijo gyventi dabartiniame būste.

Mamai, sergančiai vėžiu, Leicesterio savivaldybė galimai liepė susimokėti £10,000 jei ji nori būti perkelta iš būsto, į kurio kaiminystę atsikraustė jos invalidumą turinčią dukrą prievartavęs pedofilas.
Traumą patyrusi mama namie įrengė praplatintus langus, rampas, specialų tualetą ir kitus patogumus, gelbstinčius jos dukrai atlikti kasdienes užduotis.
 
Leicesterio savivaldybė suteikė mamai išmoką, turėjusią padengti patogumų įrengimą 2012 metais, tačiau išmokos mamai nepakako.
 
Kaimynas, prievartavęs jos dukrą, kurį laiką savo būste nebegyveno, tačiau neseniai vėl įsikraustė į mamos ir dukros kaimynystę.
 
Mama, norinti dėl savo ir dukros saugumo išsikraustyti iš namų, kreipėsi į dienraštį Leicester Live.
Mamai, pareiškusiai baimę dėl savo saugumo ir norą išsikraustyti iš būsto Leicesterio savivaldybė priminė, kad pagal jos gautos išmokos sąlygas, išsikrausčiusi, pardavusi ar pernuomavusi būstą ji turėtų savivaldybei sumokėti £10 000.
 
Jos manymu, šiuo konkrečiu atveju aplinkybės turėtų būti svarbesnės už jos įsipareigojimus. Savivaldybė teigė atsižvelgusi į dukters invalidumą bei kitas aplinkybes, tačiau nustačiusi, kad baudos sumokėjimas mamai didelių finansinių sunkumų nesukeltų.
 
Vis dėl to, kai šeimai pavyko įrodyti, kad dukra buvo išprievartauta kaimyno, savivaldybė sutiko atleisti mamą nuo baudos mokėjimo. Vis dėl to, mama patenkinta neliko, nes savivaldybei šį sprendimą priimti prireikė 8 mėnesių.
  

Žymos: Būstas, Bauda, Prievartautojas, neįgalumas, invalidumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas sustabdo greitį viršijusį vairuotoją. Išrašo baudą, duoda vairuotojui kvitą ir sako:
– Šį kvitą išsaugokite.
– O kam man jis?
– Kai surinksite dvylika tokių kvitų, galėsite gauti dviratį.