Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2016-10-18

Nauji reikalavimai nuomojamiems kambariams

  
Nauji reikalavimai nuomojamiems kambariams
© google.com
Dėl naujų reikalavimų miegamiesiems standartų neatitiktų apie ketvirtis milijono nuomojamo būsto.
Įgyvendinus vyriausybės pasiūlymus nuomojamo būsto imtų stigti, o kaina kiltų.

Vyriausybė siūlo įteisinti naujus reikalavimus nuomojamo būsto savininkams – tokiu būdu siekiama išvengti jų piktnaudžiavimo ir žmones apgyvendinti perpildytuose namuose.

Pagal siūlomą naująją tvarką, kuri galiotų tik Anglijoje, būtų reikalaujamas minimalus miegamojo plotas. Vienam žmogui skirta patalpa išsimiegojimui turėtų būti ne mažesnė kaip 6,52 kvadratinio metro.
Panašūs standartai dėl minimalios erdvės nuomojamuose namuose galiojo ir iki šiol, tačiau juos atitinkančiuose miegamuosiuose patalpų šeimininkai apgyvendindavo kelis asmenis, kuriems išsimiegoti buvo pastatomos kelių aukštų lovos.
 
Nauja tvarka to daryti neleistų.
 
Manoma, kad tokių reikalavimų šiandien neatitiktų apie ketvirtis milijono – 230 tūkst. nuomos rinkoje esančių būstų. Norint pratęsti licenciją, suteikiančią teisę teikti nuomos paslaugas, patalpų šeimininkai turėtų įvykdyti pasikeitimus.
 
Teigiama, kad jie pagerintų nuomininkmų gyvenimo kokybę, mat šiuo metu jiems gyvenant tokiuose būstuose tenka vos iki 3 kvadratinius metrus asmeninės erdvės.
Tuo tarpu namų šeimininkai neabejoja, kad įgyvendinus vyriausybės pasiūlymus nuomojamo gyvenamo ploto imtų stigti, o jo nuoma pabrangtų, mat už tą patį plotą tą pačią kainą tektų susimokėti mažiau žmonių.
 
Šiaurės Airija nori ypatingo ES statuso
 
  

Žymos: Nuomininkai, reikalavimai, nuomojamas būstas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bėga du šunys per dykumą. Vienas sako:
– Jei nerasiu kampo, apsišlapinsiu!