Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-10-06

Netikėtai nukrito būsto kainos

  
Netikėtai nukrito būsto kainos
© foundin_a_attic flickr.

Būsto kainos Didžiojoje Britanijoje rugsėjį, palyginti su ankstesniu šių metų mėnesiu, krito 1,4 proc., teigia konsultacijų įmonė „Halifax“, kuri yra banko „Lloyds Banking Group“ hipotekų padalinys.

Būsto kainos Didžiojoje Britanijoje krenta jau antrą mėnesį paeiliui, o rugsėjo mėnesio kritimas buvo smarkiausias nuo praėjusių metų balandžio.
Analitikai prognozavo, kad būsto kainos devintąjį šių metų mėnesį augs.
 
Iš viso laikotarpiu nuo liepos iki rugsėjo būsto kainos, palyginti su analogišku 2017-ųjų ketvirčiu, Didžiojoje Britanijoje vidutiniškai ūgtelėjo 2,5 proc., kai metinis vidutinis būsto kainų augimas birželio-rugpjūčio mėnesiais sudarė 3,7 procento.
 
Vidutinė gyvenamosios paskirties nekilnojamo turto kaina šalyje rugsėjo pabaigoje sumenko iki 225,995 tūkst. svarų.
 
„Halifax“ taip pat prognozuoja, kad per visus 2018 metus būsto kainų augimas Didžiojoje Britanijoje neviršys 3 procentų.
 
  

Žymos: Namai, Kainos, Būstas, JK

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!