Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-02-12

Norintiems įsigyti pirmuosius namus Londone – sunkesni laikai

  
Norintiems įsigyti pirmuosius namus Londone – sunkesni laikai Pirmasis nuosavas būstas Londono jauniems žmonėms gali likti tik svajone.

Planuojantieji pirmąkart įsigyti namus Londone ir neturintys artimųjų pagalbos, pirmajam depozitui turi taupyti kone ketvirtį amžiaus, pranešė Standard co.uk.

Šiuo metu norintiems gauti paskolą pirmajam namui įsigyti vidutiniškai reikia turėti sukaupus apie 58 tūkst. svarų depozitą, jei įsigyjamo namo vertė siekia 290 tūkst. svarų. Todėl atidėjus net pusę vartojamų pajamų po būtinų mokesčių ir išlaidų, tokiam depozitui sukaupti užtrunka kone ketvirtis amžiaus.
Žmonės gyvenantys kartu su tėvais, pirmajam depozitui reikalingą sumą sutaupo daug greičiau ir užtrunka apie devynerius metus. Manoma, kad šio dešimtmečio pabaigoje vidutinio depozito suma išaugs iki 100 tūkst. svarų ir dar labiau apsunkins galimybes gauti būsto paskolą.
 
Manoma, kad pastaroji jaunimo karta yra savotiškai „prarastoji“ karta, kai be artimųjų pagalbos įsigyti namus tampa vis sunkiau ir užstringama nuomos rate. Nuomojantiems būstą Londone, išlaidos sudaro didžiąją dalį atlyginimo, todėl atsidėti pinigų depozito taupymui jauniems ir vidutiniškai uždirbantiems žmonėms tampa vis sunkiau.
 
 
  

Žymos: Kainos, Būstas, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Aš savo močiutei daviau paragauti energetinio gėrimo.
– Na, ir kaip?
– Nieko, išėjo nusipirkti pieno... Iš Klaipėdos į Kauną!