Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-10-09

Nuo benamių saugosi... narvais

  
Nuo benamių saugosi... narvais
© Lewis Hopkins nuotr.
Universiteto miestelis atsikratyti benamių nori neleisdami jiems miegoti šalia šildymo įrenginių.

Cardiffo universitetas įrengė metalinius narvus vietose, kur šiltas oras iš pastatų skleidžiamas į lauką, kad nusikratytų ten nakvojančių benamių. Studentai teigė pasišlykštėję tokiu vadovybės elgesiu, tačiau universitetas tikino, kad narvai būtini užtikrinti pačių studentų saugumą bei sveikatą, skelbė independent.co.uk.

Universitete besimokantis Lewisas Hopkinsas neslėpė pykčio ir apie naujovę universiteto miestelyje paskelbė savo bloge. „Benamiai dienomis ten neateina, jie ieško šiltos vietos tik nakčiai. Jie niekad nesukėlė jokių bėdų, nepalieka šiukšlių ir nevaikšto būriais darydami nusikaltimus. Jie tiesiog buvo patenkinti ta ventiliacijos anga, kurioje galėjo šiltai permiegoti“, - portalui independent.co.uk sakė studentas, neslėpdamas, kad išvydus narvus jam pasidarė bloga.
TIESA primena, kad prieš tris mėnesius vienas daugiabutis norint apsisaugoti nuo benamių kieme į žemę įmontavo metalinius spyglius. Straipsnį apie tai rasite čia. Kova su benamiais sukėlė pasipiktinimą
 
Cardiffo universiteto atstovas pabrėžė, jog grotelės, įrengtos šalia pastato skirtos saugumui užtikrinti, o ne benamiams nuvyti: „Teritorija aptverta grotelėmis – nėra anga, kurioje pučiamas paprastas karštas oras. Tai – katilinė, kurioje kaupiasi šalutiniai degimo produktai, anglies monoksidas ir nuodingos dujos“.
 
Atstovas pridūrė, kad šios dujos nėra labai pavojingos praeinantiems pro šalį, tačiau sukelia pavojų ilgai jomis kvėpuojant, o ypač – miegant angoje, kurioje jų gausu. Pasak universiteto, narvai skirti apsaugoti visus žmones, kurie dėl kokių nors priežasčių nuspręstų naktį praleisti vėsinimo angoje.
 
  

Žymos: Būstas, Benamiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.