Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-30

Nuomininkas butą pavertė neįtikėtina landyne (foto)

  
Nuomininkas butą pavertė neįtikėtina landyne (foto) Tai, ką buto savininkai išvydo nuomininkui išsikrausčius - pranoko viską.

Manote, jog šalia jūsų gyvenantis kaimynas netvarkingas? Pažiūrėkite į šias nuotraukas ir pagalvokite dar kartą.Grahamas Hollandas daugiau nei 12- metų nesilankė savo išnuomotame bute Kente, kadangi nuomininkas, 68-erių Michaelis Grantas jo paprasčiausiai į vidų neįsileisdavo.
Tiesa, nuomininkas buvo mokus, tad didelių problemų tai nekeldavo, tačiau tai ką buto savininkai išvydo jam išsikrausčius - pranoko viską.
 
Namuose, kuriuose gyveno, vyras buvo sukaupęs tūkstančius tuščių skardinių, ant grindų mėtėsi krūvos pūvančio maisto ir daugybė plastikinių maišelių. Visas butas tiesiog skendo atliekose, o namus nuomininkas per visus gyvenimo metus pavertė tikrų tikriausia landyne.
 
Vien ko vertas faktas, jog norėdami iškraustyti nuomininko sukauptas šiukšles, Hollandai turėjo tam skirti kiek daugiau nei keturias dienas.
 
Vieno miegamojo kambario buto remontas Hollandams atsiejo daugiau kaip 10 000 svarų sterlingų. Namuose elektros remonto darbus atlikęs elektrikas neslėpė nuostabos išvydęs tokį vaizdą: „Buvau šokiruotas ir tikrai netikėjau, kad kas nors galėtų gyventi tokioje netvarkoje. Aš nuoširdžiai maniau, kad esu siaubo filme, - sakė jis.
 
 
  

Žymos: Šiukšlės, Nuomininkai, nuomojamas būstas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...