Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-08

Pakistanietė nuteista už imigrantams nuomojamą garažą

  
Pakistanietė nuteista už imigrantams nuomojamą garažą
© Flickr.com
Apleistą savo garažą pensininkė nuomojo kaip gyvenamąjį būstą imigrantams.
Teisėjas išdavė orderį konfiskuoti iš moters 27250 svarų sterlingų. Moteris įkliuvo bandydama į sūnaus sąskaitą pervesti apie 30 tūkst. pajamų iš nuomos.

Pensininkei teismas liepė sumokėti daugiau nei 40 tūkst. svarų sterlingų už tai, kad nelegaliai savo garažą nuomojo kaip butą imigrantams.

70-metė Jamila Hussein apleistą savo lauko garažą pavertė gyvenamuoju būstu ir nuomodavo jį imigrantams, kur šie gyvendavo susigrūdę ir antisanitarinėmis sąlygomis. Negana to, savo pajamas pakistanietė nuslėpė nuo mokesčių ispekcijos.
Ji pervedinėjo gautus pinigus į vieno iš savo sūnų banko sąskaitą ir ignoravo savivaldybės įspėjimus pakeisti garažo paskirtį į jam tinkamą. Praėjusį mėnesį J.Hussein bylą pradėjo nagrinėti teismas, o šią savaitę moteris buvo nuteista.
 
Imigrantei liepta sumokėti 3000 svarų sterlingų baudą, taip pat beveik 14 tūkst. svarų sterlingų teismo išlaidų. Teisėjas išdavė orderį konfiskuoti iš moters 27250 svarų sterlingų. Moteris įkliuvo bandydama į sūnaus sąskaitą pervesti apie 30 tūkst. pajamų iš nuomos.
 
Jei ji nesumokės nustatytos sumos, bus įkalinta trims mėnesiams.
 
  

Žymos: Nuoma, Nusikaltimai, Būstas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išklausęs manęs mano psichologas užsirašė pas savąjį...