Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-11-05

Per klaidą išplatino namų sąrašą, kurie bus griaunami

  
Per klaidą išplatino namų sąrašą, kurie bus griaunami
© Google Maps
Valdžia suklydo, o žmonės išgelbėjo savo namus.
Šie namai pateko į rajono renovacijos planą, pagal kurį seni namai turėjo būti griaunami, o vietoj jų statomi nauji, modernesni būstai.

Nutfield Close, Enfieldo gyventojai vieną rytą suprato, kad greitai tuose pačiose namuose gali ir nebenubusti, nes jų būstą ruošiamasi sulyginti su žeme.

Tokius pranešimus iš rajono savivaldybės gavo per tris dešimtis gyventojų, kurie dauguma yra namų savininkai, o ne laikini nuomininkai. Tai sukėlė žmonių pasipiktinimą tokiu sprendimu, tačiau informacija apie būsimus darbus valdininkai pateikė tik po kelių mėnesių nuo laiško gavimo dienos.
Pasirodo, kad savivaldybėje įvyko klaida ir šie laiškai netyčia pasiekė gyventojus. Valdžios planuose buvo noras nugriauti namus, kurie pateko į sąrašą, tačiau sulaukus didžiulio pasipriešinimo jie pripažino, kad tai tebuvo klaida ir dėl to atsiprašė.
 
Šie namai pateko į rajono renovacijos planą, pagal kurį seni namai turėjo būti griaunami, o vietoj jų statomi nauji, modernesni būstai. Visame rajone planuojama pastatyti dar papildomus 4,5 tūkstančio namų atitinkančių naujus standartus.
 
 
  

Žymos: Būstas, enfield, modernizacija, valdžia, council

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti