Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-23

Perpildyto namo nuomotojas gavo tūkstantinę baudą

  
Perpildyto namo nuomotojas gavo tūkstantinę baudą
© Google
Barkingo ir Dagehamo rajone nuteistasis nuomojo namą Manor gatvėje.
Petko Borisovas už reikiamos licencijos neturėjimą buvo baustas ir anksčiau, tačiau nepasimokė.

Rytų Londone namą nuomojantis savininkas nubaustas daugiau nei 10 tūkst. svarų sterlingų bauda. Negana to, kad name gyveno per daug žmonių, jis dar ir buvo nuomojamas nelegaliai.

Dagenhame sau priklausantį namą nuomojantis Petko Borisovas už reikiamos licencijos neturėjimą buvo baustas ir anksčiau, tačiau nepasimokė. 2015-aisiais vyras gavo 6500 svarų sterlingų baudą už perpildytą savo nuomojamą namą Manor House rajone.
Jis pripažintas kaltu, dėl namo nuomos vienuolikai žmonių. Būste nebuvo priešgaisrinės dūmų sistemos, leidimo naudotis dujomis bei elektra. Taip pat lauke stovinti pašiūrė buvo paversta miegamuoju.
 
Vyras nepaisė pasikartojančių įspėjimų po savivaldybės darbuotojų apsilankymų. Galiausiai jam buvo iškelta byla, tačiau P.Borisovas teisme nepasirodė. Jame paskelbtas kaltinimas oficialių įspėjimų nepaisymu ir skirtos baudos nemokėjimu. Taip pat būsto, neturinčio reikiamų licencijų ir leidimų, valdymu.
 
Už abu nusižengimus vyrui skirta po 5 tūkst. svarų sterlingų bauda. Taip pat 1650 svarų sterlingų Barkingo ir Daganhamo savivaldybei, bei atlyginti nuostolius nukentėjusiems nuomininkams – kiekvienam po tūkstantį svarų sterlingų.
 
  

Žymos: Nusikaltimai, Būstas, Nuoma Anglijoje, Kambario nuoma

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“