Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-09-29

Pučiasi nekilnojamojo turto burbulas

  
Pučiasi nekilnojamojo turto burbulas
© Tiesa.com
Kyla vis daugiau probemų su nekilnojamuoju turtu.
Iš dvidešimties analizuotų Europos miestų nekilnojamojo turto kainos nėra išpūstos tik Milane.

Nekilnojamojo turto rinka keliuose stambiuose pasaulio miestuose kaista, o kai kuriuose miestuose gali susiformuoti burbulas, perspėja Šveicarijos bankas UBS.

„Stambių miestų besivystančiose šalyse būsto rinkos yra pervertintos ir čia egzistuoja didesnė burbulo rizika, lyginant su praėjusiais metais“, – skelbiama banko ataskaitoje.
Tarp tokių miestų pirmauja Torontas, po kurio seka Stokholmas, Miunchenas, Vankuveris, Sidnėjus, Londonas ir Honkongas, rodo banko sudarytas Pasaulinis nekilnojamojo turto burbulų indeksas.
 
Iš dvidešimties analizuotų Europos miestų nekilnojamojo turto kainos nėra išpūstos tik Milane, nurodoma ataskaitoje. Joje taip pat pažymima, kad nors Londone nekilnojamojo turto rinka išlieka pervertinta, burbulo rizika sumažėjo per pernai įvykusios „Brexit“ refendumo.
 
Tuo tarpu Paryžius yra vienas iš kelių Europos miestų, kur per pastaruosius keturis ketvirčius fiksuojamas staigus „temperatūros augimas“. Čia kainos iš esmės atsikovojo viską, ką buvo praradusios nuo 2012 metų, skelbia UBS.
 
Banko ekspertai nustatė, kad nekilnojamojo turto rinka yra nuvertinta tik Čikagoje.
 
„Augantis ekonominis pasitikėjimas, didžiuosiuose miestuose kylantys atlyginimai ir itin mos palūkanos prisidėjo prie didžiulės nekilnojamojo turto paklausos augimo“, – sakę UBS atstovas Claudio Saputelli.
 
Jis taip pat pridūrė, kad daugelyje miestų paklausą skatina ir kinų investuotojai, kai kur išstumiantys vietos pirkėjus.
  

Žymos: Nekilnojamas turtas, Namai, Būstas, didieji miestai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skelbimas psichiatrijos skyriuje:

„Pacientų nuomonė gali nesutapti su medicinos personalo nuomone.“