Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Standard.co.uk   |   2019-06-28

Rytų Londono butus „užkariavo“ nuodingi vikšrai

  
Rytų Londono butus „užkariavo“ nuodingi vikšrai
© Twitter.com

Nuodingi vikšrai „užkariavo“ vieną rytų Londone esantį daugiaaukštį gyvenamąjį namą. Žmonės baiminasi, kad balkonuose ir pirmuose aukštuose įsikūrusiuose versluose atsiradę vikšrai pakenks jų sveikatai.

Neporinių verpikų vikšrų plaukeliai savo sudėtyje turi histamino, kuris gali sukelti odos išbėrimus, sudirgimus ir alergines reakcijas. Kol kas pranešimų apie šių vikšrų sukeltus sveiktos sutrikimus iš daugiabučio gyventojų nesulaukta.
Kompanija „Peabody Homes“, kuri vadovauja „Atkins Square“ daugiaaukščiui „Pembury Circus“, esančiui Haknyje, sakė, kad nusiskundimų nepageidaujamais gyventojais vis dėlto sulaukė.
 
„Jie visur, apsigyveno čia nuo birželio pradžios. Ir dauginasi jie labai greitai“, – sakė viena tapatybės atskleisti nepanorusi butų komplekso gyventoja. 
 
Butai šiame pastate pardavinėjami po 500 tūkst. svarų, tad jų savinininkai tikisi nepriekaištingos aplinkos ir skubaus reagavimo į problemas, kurių viena – pavojingi vikšrai.
 
„Žmonės nerimauja dėl savo sveikatos, nes jie gali sukelti tam tikrų medicininių susirigimų pablogėjimus. Vikšrai apsilankė ir jogos studijoje. Niekas nenori, kad jie pradėtų ropinėti kilimėliais atliekant pratimus“, – tęsė gyventoja.
Neporinio verpiko vikšras (nuotr. Twitter.com) Neporinio verpiko vikšras (nuotr. Twitter.com)
 
„Čia jų jau tūkstančiai. Jie gyvena ne tik lauke, bet ir įsibrovė į mūsų butus, kiemus, – Standard.co.uk sakė su sūnumi ir vyru butų komplekse gyvenanti Therese Gistatsson. – Mūsų sūnus nori žaisti, bet grindys yra pilnos šių judančių pūkuotų padarų. Net lauke pakabinti skalbiniai būna aplipę vikšrais.“
 
Daugiaaukščio komplekso pirmame aukšte įsikūrusio baro ir restorano vadybininkė Danielle Daley tikino, kad vaizdas iš po nakties juos gąsdina labiausiai.
 
„Rytais visos grindys būna nuklotos jų negyvais kūnais. Negalime ant jų neužlipti, nes jie visur“, – sakė ji.
 
Haknio savivaldybė nėra gavusi pranešimų apie pastate atsiradusius vikšrus, tačiau prižadėjo stebėti situaciją, jei vikšrai išplis į kitas rajono dalis.
 
„Visi profesionalai tikina, kad vikšrai kelia labai minimalią grėsmę. Mūsų nekilnojamojo turto ir aplinkos priežiūros ekspertai su mielu noru padės nepavydėtinoje situacijoje atsidūrusiems gyventojams, kol bus nuspręsta imtis kokių nors veiksmų. Norime išvengti cheminių medžiagų naudojimo, nes tai kelia didelį pavojų laukinei gamtai ir augalus apdulkinantiems vabzdžiams“, – sakė „Peabody Homes“ atstovas.
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Namai, vikšrai, neporinis verpikas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei nori vesti gražią, protingą ir turtingą, vesk tris kartus.